V okouzlujících bílých šatech s průstřihy na rukávech by se mohla herečka klidně vdávat. Jde totiž o róbu ze svatební kolekce návrhářky Very Wang. Sarah ji oblékla u příležitosti předávání Zlatých glóbů v roce 2017. Vlasy si nechala upravit ve stylu bývalé ukrajinské premiérky Julie Tymošenkové.

profimedia-0310305101.jpg
Foto: Profimedia

Objem dělá dojem. Toho se herečka pravděpodobně držela, když vybírala šaty na udílení cen GLAAD Media Awards. Saténové šaty z dílny Elie Saab mají dramatický prvek v podobě mohutných načechraných rukávů. V pase jsou ovšem stažené stužkou, takže žensky tvarují siluetu.

profimedia-0430923176.jpg
Foto: Profimedia

Když se to dobře vymyslí, není ani celočerný outfit nuda. Saténové šaty s krajkou a diamantovou ozdobou herečka oblékla na udílení Zlatých glóbů v roce 2018. Jsou z návrhářské dílny Dolce & Gabbana a mají i symbolický význam. Barvou šatů totiž herečka podpořila kampaň v boji proti sexuálnímu obtěžování.

profimedia-0359511136.jpg
Foto: Profimedia

Výrazně červené šaty na dalším snímku jsou z moskevské premiéry filmu Nechápu, jak to dokážeš v roce 2011. Giambattista Valli pro herečku připravil šifonovou róbu bez ramínek s dlouhým pláštěm. S tím si herečka při pózování před fotografy hodně vyhrála.

profimedia-0101702112.jpg
Foto: Profimedia

A ještě jedna rudá na závěr. Na New York City Ballet’s Fall Fashion Gala herečka vyrazila v šatech módního návrháře jménem Giles Deacon. Ten mimo jiné vytvořil i svatební šaty pro Pippu Middleton. Šaty připomínají nadýchaný obláček, ale i tak respektují ženské tvary. Vzadu jsou nahé a tvoří je jen průsvitný šifon. Stejný je i na rukávech.

profimedia-0388929129.jpgFoto: Profimedia

Reklama