Na předávání cen The Daily Front Row's Fashion Media 2023 v New Yorku se objevila i herečka a producentka Sarah Jessica Parker. Mohla se radovat hned dvakrát – upoutala pozornost svým outfitem a ještě k tomu byla v roli oceněné. 

Pro tento večer si herečka vybrala fialovou barvu, celá se do ní totiž zahalila. Oblékla krajkové šaty s dlouhým rukávem v midi délce od značky Oscar De La Renta. Měly živůtek a na několika částech těla lehce prosvítaly. Outfit doladila fialovou kabelkou s flitry značky Fendi a fialovými nehty.

Fialková byla celá až na obuv, jako kontrast totiž zvolila neonově žluté lodičky do špičky. Jak už je u Sarah zvykem, boty měly několikacentimetrové jehlové podpatky. Byly navíc zdobené třpytivými detaily z kamínků, díky čemuž pořádně zářily. Výběr obuvi není až tak překvapivý, protože Sarah je ve skutečnosti takový obuvnický chameleon. Má ráda boty, vlastní jich opravdu velké množství, a to v nepřeberném množství barev a stylů.

Americká herečka se mohla radovat, získala totiž ocenění značky obuvi roku. Dále byl oceněn například časopis Elle jako magazín roku, Pamela Anderson jako stylová ikona nebo Jeremy Scott jako módní vizionář.

FotoJet-32-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: footwearnews, fashionweekdaily, Instagram

Reklama