61e541f244399cl.jpgFoto: Shutterstock

Na své první rande po smrti Pana Božského vyrazila Carrie v krásných šatech na jedno rameno od značky Norma Kamali. Jejich cena je na e-shopu momentálně 205 dolarů, tedy necelých 4 400 korun. Šaty sice patří k těm levnějším kouskům, které kostýmní designérka Molly Rogers do seriálu vybrala, ale na natáčení jich bylo potřeba rovnou šest.

Kostýmní designérka to prozradila magazínu InStyle. Carrie se spolu se svým doprovodem v sedmém díle na rande opije a společně potom zvrací na ulici. Jak už to tak u filmu bývá, jednotlivé scény se natáčejí několikrát a v nabitém plánu není čas na to, aby se daly šaty čistit a potom se znovu použily. Proto jich bylo hned na začátku zakoupeno rovnou šest kousků. Původně se měla Carrie v této epizodě objevit v růžových šatech, ale těch nebylo na e-shopu v té době k dispozici tolik.

Není to jediná situace, kterou museli v seriálu řešit. Problémy dělala například květina, kterou měla Carrie v prvním díle na klopě. I těch bylo vytvořeno šest, protože při scéně, kdy Pan Božský umírá ve sprše na infarkt, květina po květině vlhla. 

Zdroje: InStyle, ČSFD, Instagram