Přemýšlíte o celkové rekonstrukci nebo jen uvažujete o výměně dveří u vás doma? Zajít pro inspiraci a rovnou i pro dveře můžete k  SAPELI, největšímu českému výrobci dveří a zárubní. Na výběr mají z mnoha desítek typů dveří, dekorů či barev a to v levném i dražším provedení. V letošním roce představili mnoho velmi pěkných novinek, vybrali jsme pro vás ty nejlepší!

Dekor dřeva už i u levnějších lamino dveří

SAPELI

Dýha a přírodní dřevité struktury jsou stále populárnější a proto se v SAPELI rozhodli s tímto dekorem ještě více pracovat a vyjít vstříc i těm zákazníkům, kterým se dřevěná dýha líbí, ale z různých důvodů si ji nemohou dovolit. SAPELI rozšířilo nabídku dřevěných dekorů u laminátových povrchů CPL a nejlevnější fólie SAPELIT a to dokonce o tak věrné provedení, jako je sukatá dýha. Kdo chce mít doma dřevo v jakékoliv podobě, u SAPELI najde výběr z několika desítek vzhledů nemluvě o typu dveří jako takovém.

Dýha sem, dýha tam

SAPELI

Pokud chcete mít doma něco více speciálního, doporučujeme dveře řady TENGA, které jsou charakteristické kombinací různě orientované dýhy – svisle po téměř celé ploše dveří a s výrazným pruhem s vodorovnou texturou ve středu. Zvolit můžete kombinaci dvou různých odstínů dýhy, třeba světle hnědého odstínu v dekoru teak bílý s dubem stříbrným nebo tmavého ebenu antracit s teakem bílým.

Skleněné dveře i stěny

SAPELI

Sklo v interiéru je dalším trendem, který se těší stále větší oblibě, především v nových projektech. Od loňského roku si můžete u SAPELI koupit celoskleněné dveře SAPGLASS v různých rozměrech i s různými potištěnými motivy. Letos rozšiřuje SAPELI tuto nabídku o výrobu celoskleněných stěn. Ty můžete využít na oddělení dvou místností, kde je pro vás důležitý maximální přístup přirozeného světla. Celoskleněnou stěnu můžete instalovat například mezi obytnou část a předsíň nebo mezi kuchyň a jídelnu. Stejně jako celoskleněné dveře i stěny lze ozdobit atraktivními motivy pískováním, gravírováním nebo nově také vysoce odolným keramickým tiskem.

Dveře, které svítí

Pro zpestření těchto skleněných prvků přináší SAPELI také možnost LED osvětlení celoskleněných dveří SAPGLASS. To je umístěno v dřevěné zárubni a jemně osvětluje plochu dveří. Různé barvy vyniknou především na dveřích vyrobených z čirého skla se vzorem aplikovaným hloubkovým pískováním.

SAPELI

Více na www.sapeli.cz a www.sapglass.cz

Reklama