Nová platforma nabídne zákazníkům poradenství krok za krokem a zároveň se stane jediným místem, kde bude možné zakoupit oceňované designové dveře MUTEO.
5d8caa811338eobrazek.png

Prémiový koncept SAPELI UNLIMITED je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající návrhem technologických a konstrukčních řešení dveří dle konkrétních představ. Součástí konceptu je i design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti.

SAPELI UNLIMITED je koncept určen pro kreativitu, vytváření a zapojení zákazníka do kompletního procesu výroby od začátku až do konce, čímž se zcela vymyká zavedenému způsobu běžných prodejních míst. „Nový showroom tak svým specifickým zaměřením doplňuje existující prodejní síť Sapeli Center a Sapeli Pointů, které slouží klasickému zákazníkovi a vzorkovnu Sapeli Development, jenž je pro změnu šitá na míru spíše developerům a investorům,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti SAPELI.
5d8caa8e95312obrazek.png

Jedinečný koncept MUTEO
Kromě komplexního poradenství a velmi aktivního zapojení zákazníka do procesu plánování se SAPELI UNLIMITED stane jedinou dostupnou platformou, která zákazníkům nabídne oceňované dveře MUTEO. Ty jsou charakteristické svým unikátním designem, jenž spočívá v estetické čistotě splynutí dveří a kliky v jeden celek.

Prémiový showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. Otvírací doba je však s ohledem na koncept projektu po individuální domluvě flexibilní.
5d8caa9b461beobrazek.png

Více informací o konceptu SAPELI UNLIMITED naleznete na: www.sapeli-unlimited.com.

Reklama