Dřevěné funkční panely ve skleněné stěně

Letos poprvé vystaví SAPELI přímo na veletrhu celoskleněnou stěnu s dřevěnou zárubní a dveřmi. Jedná se o řešení vhodné především do kanceláří a business budov. Dveře lze doplnit o dřevěný panel, který je možné vybavit funkčními prvky, jako jsou televize, projekční plocha, vypínače nebo rozvody sítí. Panel lze vyrobit v libovolném dekoru z nabídky SAPELI a to se svislým i vodorovným dýhováním. Do skleněné stěny můžete osadit dřevěné dveře v dřevěné rámové zárubní a to klasické i s reverzním otevíráním. Dřevěné dveře navíc lépe odhluční zasedací místnost. Maximální stavební otvor stěny je 590 x 280 cm a maximální rozměr jednokřídlých dveří je 100 x 238 cm.
5b83edbee2e09obrazek.jpg

Skryté panty u celoskleněných dveří SAPGLASS

Čistý design a minimalismus je populární trend, proto i u celoskleněných dveří SAPGLASS přistupuje společnost SAPELI k řešením, která nechají vyniknout krásu skla. Jedním z nich jsou skryté závěsy, které v jedné rovině se zárubní vytváří fascinující estetický a technický detail s maximální průhledností skla. Skryté závěsy lze použít pro dřevěné, ocelové i hliníkové zárubně a to bez vrtání a frézování na dveřním křídle.
5b83edccc8b57obrazek.jpg

Bílá a šedá – oblíbené stálice v novém provedení

SAPELI ukáže novou bílou EKO barvu, která je aplikovaná tzv. navalováním a doplňuje dosavadní ručně stříkanou barvu. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří. Společnost SAPELI rozšířila portfolio také o šedé odstíny u CPL dveří a to industriální dekor beton šedý a dřevěný dekor dub zimní ve vodorovném i horizontálním provedení.
5b83edda9654cobrazek.jpg

Magnetické rozety exklusivně jen u SAPELI

Pouze v sortimentu SAPELI naleznete praktické magnetické rozety, které drží na místě doslova jako přikované. Konstrukční systém rozet fungujících na bázi silného magnetu se velmi snadno instaluje bez přivrtání či lepení, je velmi pevný a kliky fixuje na dlouhou dobu. Magnetické rozety jsou nabízeny v materiálu broušená nerez a titanovém černém matném povrchu.
5b83ede24a937obrazek.jpg
 
Odborníci SAPELI vám rádi poradí s výběrem vhodných dveří či celoskleněných stěn na stánku č. B10 v hale 2 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Více na www.sapeli.cz