V listopadu jsme se čtenářkami a spřátelenými blogerkami testovali Sanytol dezinfekce na prádlo. Celkem se do testu zapojilo 5 redaktorek, 50 čtenářek a 5 blogerek.

Jak testování dopadlo? Zeptali jsme se všech padesáti čtenářek!

Na otázku „Je pro vás důležité desinfikovat prádlo a zbavit ho nechtěných virů a bakterií?“ odpověděla naprostá většina, 94 % z padesáti testerek, že ano. Novinku Sanytol dezinfekce na prádlo před testování znala jen třetina, 33 % testerek, pro ostatní to byla úplná novinka, se kterou se ještě nesetkaly.

Přípravky Sanytol běžně používá polovina z dotázaných testerek. Z recenzí vyplývá, že 98% testerek bylo s novinkou Sanytol dezinfekce na prádlo spokojeno. Většina také uvedla, že ji pozitivní zkušenost přesvědčila natolik, že si Sanytol dezinfekce na prádlo bude nadále kupovat.


Máme radost, když vám můžeme představit novinku, která je takto pozitivně přijata. Děkujeme testujícím za jejich recenze a budete se těšit na další projekty.


Jaká je novinka Sanytol dezinfekce na prádlo, kterou jsme testovali?

  • odstraní příčinu zápachu
  • odstraňuje 99,9 % bakterií, virů a plísní
  • zanechává svěží vůni

Bakterie a plísně vyskytující se v prádle a oblečení jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet nemoci nebo způsobit podráždění kůže. SANYTOL vyvinul dezinfekci na prádlo, která ničí bakterie, plísně, viry při všech teplotách.

Podívejte se na video:

Jak funguje?

Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30 °C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.
Doporučení: Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Více informací a cenné rady k hygieně i k praní naleznete na této stránce.

Naše články:

Reklama