Co zaujme na první pohled herečku Sandru Pogodovou? Hvězda seriálu Velmi křehké vztahy se nám zcela otevřeně svěřila s tím, co její pozornosti na mužích zaručeně nikdy neujde, a co ji naopak dokáže odradit.

Říká se, že každý člověk má alespoň jednu slabost pro nějaký fyzický rys u opačného pohlaví. Co na muži při prvním setkání ohlížíte ze všeho nejdříve?
Jednoznačně zadek! Já si ho klidně obejdu, ale mužské pozadí, tedy jeho tvar, je pro mne velmi důležité. Nejhorší jsou pro mě zadky a la Ferda Mravenec. Muž, který má ženský tvar pozadí a boky, mě prostě nebere.

Podle mužské teorie jste tedy typický „dolňák“. Čeho si všímáte dál? Na horní části těla?
Všimla jsem si, že mám ráda takové ty typy s „pomačkaným“ obličejem a s výraznými rysy. Líbí se mi například výrazné oči nebo nos. Rozhodně nejsem na hezouny. Velkou roli u mě hraje také vůně, kombinace pižma a parfému. Já jsem na pachy díky svému nosu dosti citlivá, takže je dokážu velmi intenzivně vnímat.

Kdo tedy splňuje váš typ pomačkaného fešáka s hezkým pozadím?
Belmondo! Jean-Paul Belmondo je pro mě naprostá number one!

Co je pro vás na fyzickém vzhledu mužů naopak asexuální?  
Když má větší prsa než já, což sice není tak těžké, ale mám teď na mysli typ nabušených svalovců  v posilovnách. Ti mě opravdu neberou.

Sandra Pogodova

 


A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

schauma

Reklama