Sandra Pogodová (33), vrchní sestra Stáňa z Velmi křehkých vztahů a představitelka řady rolí na scéně Fidlovačky stále hledala muže, který by ji opravdu miloval a ona milovala jeho. Letos na jaře ho našla, nechala si ostříhat svoji zrzavou hřívu a jenom září.

Teď opravdu prožívám velmi šťastné období. Jsme spolu už půl roku. Byli jsme spolu i na výletě v Paříži, prostě si tu lásku užívám. Ale nechávám jí volný průběh. Jsem už ve věku, kdy si myslím, že nemá smysl tlačit na pilu. Kdyby si mě chtěl vzít, tak se provdám, kdyby chtěl mít miminko, tak si ho pořídím, ale jsem už poučena, že nemá smysl ve vztahu si něco vynucovat,“ svěřila se Korzu herečka, jejímž partnerem je muzikant a výtvarník, který prý nestojí o publicitu, proto o něm Sandra nechce víc mluvit.

Kromě osobního života se jí daří také v tvůrčí práci. Vrchní sestra Stáňa se už stala zvlášť oblíbenou seriálovou postavou. Vůbec si teď nedovedu představit, že by Velmi křehké vztahy měly skončit. Už jsme sehraná parta, při natáčení je fantastická atmosféra, všichni jsme se za ta léta už spolu sžili, takže je to moje radost. A postava Stáni je můj miláček. Zvlášť teď, když už je vrchní sestrou a vdanou paní a nabyla na vážnosti,“ přemýšlí Pogodová.
 
Teď ji potkala další herecká příležitost. V Jiráskově Lucerně, která bude mít premiéru 28. října v režii Tomáše Töpfera v Divadle Na Fidlovačce, hraje slavnou roli Kláskové. To je postava pro mě jako vyšitá, je to baba princmetálová, ale v podstatě dobračisko. Myslím, že během zkoušek se ukázalo, že režisér Töpfer věděl, proč mě do této role obsadil, je totiž blízká mému naturelu. A já si toho považuji, protože Kláskovou hrály mistryně českého divadla, jako třeba paní Chramostová nebo paní Janžurová. Už se těším na premiéru a jen doufám, že se alespoň trošičku přiblížím jejich výkonům,“ dodává Pogodová.
Reklama