Zatím poslední film režiséra Martina Kotíka Vy nám taky, šéfe! dal herečce Sandře Novákové (26) pořádně zabrat. Poprvé si zahrála v komedii. Krátce na to prohlásila, že tenhle žánr není nic pro ni. Přesto se 12. března objeví v nové české komedii Veni, vidi, vici. Zahraje si zde studentku a fotografku Terezku. Film Veni, vidi, vici bude mít premiéru 12. března.

Právě při natáčení komedie Veni vidi vici se herečka seznámila se svým současným partnerem, producentem Janem Nejedlým (38).

Ale zpět k filmu Vy nám taky, šéfe! - v něm ztvárnila Sandra roli reklamní manažerky. „Docela jsem s tou rolí zápasila. Komedie byla pro mě úplně nový žánr, takže i herectví vyžadovalo něco trochu jiného, než na co jsem zvyklá,“ prozradila Nováková, která má podle svých slov raději přirozenější a reálnější postavy, než jakou ztvárnila právě ve snímku Vy nám taky, šéfe!

„Tahle role pro mě byla zatím nejtvrdší oříšek. Mám ráda herectví, kde nejsou emoce vidět moc navenek, ale režisér to v tomto filmu chtěl vyjádřit mnohem víc. Při natáčení na mě pořád volal: 'Sandro, ještě víc, neboj se přehrávat!' S tím jsem měla docela problém,“ přiznává herečka, která jinak na natáčení vzpomíná jen v dobrém.

„Byla tam úžasná parta lidí, Pavel Šimčík, Láďa Hampl, Honza Zadražil, Iva Janžurová. Vládla tam opravdu příjemná atmosféra,“ usmívá se Sandra.

Reklama