Od Sandokana jsem dostala svoji první zamilovanou pusu v životě.
Ten letmý dotyk se odehrál na zahradě mateřské školy, v místech určených ke spiklenectví dětských her, kam oko paní učitelky nedohlédlo. Pardon, dohlédlo. Zahrada je ve skutečnosti zahrádka malá jako dlaň. Ale tehdy... byla obrovská!

 

Bylo mi asi pět, měla jsem na sobě tepláčky a  růžovou zástěrku s bílým pejskem a můj milovaný Sandokan si zapomněl přezout bačkůrky. A když už padla pusa, nešlo to jinak, musela být svatba.

 

Nebyla to svatba ledajaká. Protože v druhém koutě zahrady zhruba ve stejný moment políbil Šípkovou Růženku Princ, konala se pod šeříkem těsně vedle kolotoče dvojsvatba.  Přípravy na svatby provázely potíže. Sluníčko vysušilo písek a místo dortů se po vyklopení z bábovek a kyblíků objevovaly sesouvající se hromádky.

 

Ale Růženka i já jsme byly ženy činu. Náš odpolední příděl čaje skončil v pískovišti. Dorty se povedly jedna báseň. Dva dorty jsou akorát pro dvě nevěsty a dva ženichy. Jenže, co chudák paní učitelka? Pitný režim ten den nemohli dodržet ani ženichové...

 

A pak, pak se objevil ještě větší problém. Nevěsty neměly závoj!  Nebudu paní Sandokanová! Ale důvtipná Růženka svlékla tepláčky a nasadila si je na hlavu. Guma určená k držení  u pasu teď plnila úlohu čelenky, ze které splývaly nohavice představující  závoj.

 

A tak si Šípková Růženka s Princem a Marianna se Sandokanem jednoho slunečného odpoledne slíbili lásku až do smrti.

 

.....no, do smrti. Princ se vybodl na Růženku už asi za dva dny, protože ho kousla, když ji tahal za copy.

 

A Sandokan? Sandokan mě vyměnil po neuvěřitelných osmi letech za spolužačku, která mu psala domácí úkoly.

 

Nyní má Sandokan dvě krásné děti a oba čekáme, až se nám letos povede zlomit, mně v červnu a jemu v září, rekord v délce trvání jednoho vztahu :-)

 

"Marianna"

 

Tento příběh není zcela k věci, ale vydat jsem ho musela...

 

Za příspěvek děkujeme, je velmi vydařený, co říkáte?

 

Děkuji vám za spolupráci, v mailu se mi už sešlo pár hezkých filmových dojmů. O vítězi kosmetiky Oriflame ale ještě není rozhodnuto!

 

Pište i vy na adresu redakce@zena-in.cz své filmové úvahy, dojmy...

 

 

 

Reklama