Obuv ECCO®, to je osobnost od hlavy až k patě. Děti si zaslouží stejnou individuální kvalitu a styl jako dospělí. Společnost ECCO® proto nyní upouští od unisex módy pro děti a dává přednost různým provedením pro dívky a pro chlapce, kteří chtějí dělat vše po svém.

Výjimečná odolnost, pohodlí, výkonnost a celková pohoda – to vše má ECCO® na mysli, když vytváří stylová řešení pro dětská chodidla. To je nezpochybnitelné, neboť právě nepřekonatelná kvalita a pohodlí jsou hlavním cílem návrhářů společnosti ECCO®. Sandály Sunshine a Olympic od ECCO® posouvají dětskou obuv o krok, o skok a výskok dál, protože berou v potaz odlišné osobnosti chlapců a dívek.

Děvčata podle výzkumů upřednostňují estetičnost a poslední trendy, zatímco chlapci od obuvi očekávají, že jim usnadní jejich akční dobrodružství. Nová éra “dívčí síly” a “chlapecké síly” společnosti ECCO® začíná dvěma typy nových sandálů ve známém ECCO® designu, který však nyní vyjadřuje odhodlání dát chlapcům a dívkám přesně to, co chtějí.

Sandály ECCO® Sunshine jsou módou pro dívky, které znají aktuální trendy. ECCO® Sunshine jsou k dispozici v módním provedení s výšivkami ve stylu pavího peří a to ve světle zelené a pískové barvě. Tato technologicky vyspělá a velmi stylová obuv je ušita buď z usně anebo nubuku s podšívkou z jemné usně anebo neoprénu, což přispívá k pohodlnému nošení a zároveň pohlcuje vlhko. Podešev je odlita z dvojbarevné termoplastické pryže, díky níž je obuv lehká a optimálně obepíná nohu. ECCO® Sunshine je k dispozici ve velikostech 24–35 a 36–40. Doporučená maloobchodní cena obuvi je 1.790,- Kč.

Sandály ECCO® Olympic se dodávají ve dvou provedeních a pohodových barvách, například v barvě ocelové kombinované s černou a žlutou. Pro sportovní dívky je připravena varianta v růžové barvě. Součástí výbavy jsou vysoce funkční prvky, které umožňují snadné nazutí a vyzutí. Jsou to nejsportovnější sandály na trhu vyrobené z rychleschnoucích materiálů včetně syntetického svršku a neoprénové podšívky, díky nimž je ECCO® Olympic dokonalou obuví pro zábavu na pláži. Sandály mají lehkou trojbarevnou polyuretanovou podešev, která zaručuje výbornou přilnavost na mokrém povrchu. Sandály ECCO® Olympic se vyrábí ve velikostech 27–35 a 36–40. 

Doporučená maloobchodní cena obuvi ECCO® Olympic je 1.390,- Kč.

Obuv ECCO® zakoupíte ve značkových prodejnách ECCO® - Na Příkopě 7, Praha 1; Rybná 4, Praha 1; Prodejní galerie Palác Flóra, Praha 3; Nákupní centrum Metropole Zličín, Praha 5; Centrum Chodov, Praha 4.

Více informací o společnosti ECCO® a její kompletní nabídce obuvi a doplňků získáte na internetové adrese www.ecco.com.

Reklama