Nová sluchátka se vyznačují Ultra-high definition zvukem a vylepšeným designem.

Samsung Electronics, přední výrobce špičkových audio produktů, představil novou řadu bezdrátových sluchátek Level On Wireless Pro. Novinka přináší hudebním fanouškům dokonalý zážitek z poslechu ve spojení se špičkovým designem. Sluchátka výborně sedí na uších a poskytují intuitivní funkce pro každodenní používání.  

Level On Wireless Pro

  • UHQ Audio: Sluchátka Level On Wireless Pro reprodukují Ultra High Quality Audio (UHQA), tedy bohatý zvuk ve vysokém rozlišení. UHQA přenos je možný za použití kabelu i bez něho. Kvalita zvuku UHQA je vyšší než kvalita zvuku reprodukovaného z CD a je téměř srovnatelná s živým poslechem. Sluchátka Level On Wireless Pro jsou vybaveny prémiovou dvojitou membránou, která pomáhá reprodukovat vyváženější zvuk.
  • Prestižní design: Sluchátka Level On Wireless Pro se díky měkké a pohodlné polyuretanové výplni výborně nosí a jsou dostupná ve zlaté a černé variantě.
  • Smart Touch: Sluchátka Level On Wireless Pro lze ovládat pomocí tlačítek One Touch Connection, která umožňují posluchačům měnit hlasitost či skladby přímo ze sluchátek.  
  • Active Noise Cancelling: Funkce Active Noise Cancelling je navržena pro ničím nerušený poslech. Využívá při tom celkem 4 externí a interní mikrofony, které detekují a ruší okolní hluk.
  • Talk-In Mode: Talk-In Mode umožňuje posluchačům kromě hudby vnímat i okolní zvuk, což je velmi důležité z hlediska bezpečnosti v případě, že se posluchač pohybuje po ulici, anebo běží přírodou.

Sluchátka Samsung Level on Pro – produktové specifikace

HW, SW specifikace  
Reproduktor

Premium

40mm s dvojitou membránou

 
BlueTooth® BT 4.1 (NFC párování jediným dotykem)  
Profil A2DP, AVRCP, HFP, HSP  
Kodek UHQ-BT, Samsung HD kodek, aptX, AAC a SBC  
Bezdrátové Max. doba přehrávání/ Max. doba hovoru*

Až 10 hod. (ANC On)

Až 20 hod. (ANC Off)

 
Pohotovostní režim* Až 200 hod. (ANC off)  
S kabelem Max. doba aktivního poslechu* Až 18 hod (ANC On)  
 
UHQA Audio Ano  
S Voice Ano (Level App)  
WBS Ano  

ANC

(Aktivní rušení okolního hluku)

4 MIC (Hybrid)  
NS (hovor/S Voice) Ano (2 MIC)  
Talk-In Mode Ano  
Aplikace  
App. (D/L) ** Level App  
  (SoundAlive, ovládání hlasitosti, hlasová oznámení)  
Design  
Barvy zlatá, černá  
 
Váha 236 g  
Konektor

3,5 mm Audio Jack

microUSB nabíjecí kabel

 
 
 
           

Chcete-li zjistit více, navštivte naše oficiální webové stránky na adrese www.samsung.com a náš oficiální blog na global.samsungtomorrow.com.

Reklama