5f1e942e0cc7cobrazek.png
„Jako globální lídr v kategorii smartphonů chceme nabízet špičkové inovace a jedinečné zážitky všem uživatelům. Při vývoji Galaxy A20s jsme mysleli především na to, co od telefonů očekávají mladí uživatelé – příslušníci generace Z. Výsledkem je vynikající displej, špičkové trio fotoaparátů a krásný design s lesklou povrchovou úpravou. Lidé dnes stále častěji používají telefony k interakci se svými nejbližšími a kamarády – fotografují, posílají videa na sociální sítě a vzájemně sdílejí zážitky prakticky v reálném čase. A právě k tomuto účelu se Galaxy A20s se svými vlastnostmi a parametry hodí výtečně. Lákavě působí i štíhlé provedení s tloušťkou pouhých 8 milimetrů a dvě atraktivní barevné varianty,“
prohlásil Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Skvělý obraz a výkonná baterie
5f1e945a0d229obrazek.png
Jednou z hlavních předností Galaxy A20s je vynikající displej s úhlopříčkou 6,5 palců (16,5 cm), rozlišením HD+ a technologií Infinity-V, díky němuž se uživatelé mohou těšit na jedinečné divácké zážitky. Mezi další lákadla patří výkonná baterie s kapacitou 4000 mAh a systémem rychlého dobíjení s 15 W, takže zájemce čekají prakticky neomezené možnosti při hraní i streamování. Za pozornost stojí i technologie prostorového zvuku Dolby Atmos.

Žádný okamžik vám neuteče
5f1e946e57763obrazek.png

Ke kvalitnímu telefonu patří nepochybně kvalitní fotoaparát – a Galaxy A20s v tomto ohledu rozhodně příslušníky generace Z nezklame. Trojici fotoaparátů na zadní straně tvoří hlavní modul s rozlišením 13 megapixelů a světelností f1,8, ultraširoký typ s 8 MPix a modul pro práci s hloubkou ostrosti (5 MPix). Přední kamera, určená především k pořizování selfies, má rozlišení 8 megapixelů.

Mezi přednosti modelu Galaxy A20s patří displej s úhlopříčkou 6,5“ (16,5 cm), rozlišením HD+ a technologií Infinity-V, tři fotoaparáty na zadní straně, rychlé dobíjení 15 W a štíhlé provedení s tloušťkou pouhých 8 mm
5f1e94b230517obrazek.png

Díky osmijádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 450 nemá Galaxy A20s žádný problém s multitaskingem, bez problémů můžete spustit více aplikací najednou a přeskakovat mezi nimi. Telefon na první pohled zaujme štíhlým provedením s tloušťkou jen 8 mm, díky speciální povrchové úpravě se leskne jako zrcadlo. Na výběr jsou dvě moderní barevné varianty – modrá a černá. Paměť je v ČR k dispozici ve verzi 3 GB RAM a 32 GB interního úložného prostoru. K dispozici je i čtečka otisků prstů na zadní straně.

Více na Samsung Galaxy A20s
5f1e94c824a02obrazek.png

Reklama