6481d8293e631blobid0.png

Bespoke Jet™ AI bude nabízen s výkonem 250 nebo 280 W[1] a ve dvou nadčasových barvách Bespoke: Satin Black (saténová černá) a Satin Greige (saténová šedobéžová).[2]
 
„Vysavač Bespoke Jet™ AI je díky svému mimořádnému sacímu výkonu a úklidovým funkcím s podporou umělé inteligence, které se dokážou automaticky přizpůsobit každému prostředí, vhodný pro libovolný životní styl,“ řekl Junwha Lee, výkonný viceprezident a vedoucí týmu Customer Experience Business divize digitálních spotřebičů společnosti Samsung Electronics. „S Bespoke Jet™ AI přináší společnost Samsung chytrý akumulátorový tyčový vysavač, který umožňuje lidem bydlet i uklízet na špičkové úrovni.“
 
Akumulátorový tyčový vysavač Samsung s dosud největším výkonem a výdrží

Bespoke Jet™ AI je vybaven motorem HexaJet s maximálním příkonem 730 W a účinností 52 %. To umožňuje dosáhnout sacího výkonu až 280 W, což je o 25 % více ve srovnání s předchozím modelem[3]. Tento dosud nejvýkonnější motor u vysavačů Samsung je s hmotností pouhých 150 g zároveň mimořádně lehký, což umožňuje snadný a pohodlný úklid.

6481d837348f6obrazek.png
 
Aby bylo možné uklízet déle bez nutné přestávky na nabíjení, nabízí Bespoke Jet™ AI až 100 minut používání, což je nejdelší doba provozu na jednu baterii ze všech akumulátorových tyčových vysavačů Samsung. Jeho 4 500mAh baterie má o 80 % vyšší kapacitu než předchozí model a byla optimalizována tak, aby si zachovala 70 % svojí kapacity až po 500 pracovních cyklů.[4]
 
Pro vysavač Bespoke Jet™ AI je k dispozici také sada kartáčů a dalšího příslušenství. Kartáč Active Dual Brush nabízí efektivní úklid všech typů podlah a vestavěné LED osvětlení pro vysávání prachu v tmavých koutech, zatímco kartáč Slim LED Brush+ má vysoce manévrovatelnou konstrukci a také LED osvětlení pro efektivní úklid hůře dostupných míst. Pro pohodlnější ukládání přístroje a jeho nástavců slouží kolébka na příslušenství, která umožňuje uložit přístroj na libovolné místo.
 
Chytrý úklid s funkcemi umělé inteligence se stává výjimečným zážitkem

Díky zcela novému AI úklidovému režimu s technologii AI Optimum Tech společnosti Samsung umožňuje Bespoke Jet™ AI efektivnější úklid s přizpůsobením různým prostředím. Bespoke Jet™ AI je prvním akumulátorovým tyčovým vysavačem, jehož AI funkce byly ověřeny přední nezávislou vědeckou organizací UL Solutions. Režim AI Cleaning dokáže určit typ podlahy a zajistit její optimální čištění při maximálně efektivní spotřebě energie baterie.
 
V režimu AI Cleaning vysavač Bespoke Jet™ AI nejprve zjistí aktuální zátěž kartáče pomocí senzorů pohybu při sání a také tlak vzduchu pomocí senzorů tlaku. Tyto údaje jsou následně analyzovány, aby se zjistil typ právě uklízeného povrchu, a výsledný algoritmus bude automaticky použit pro zajištění optimálního sacího výkonu a rychlosti kartáčového válce.[5]
 
Režim AI Cleaning vysavače Bespoke Jet™ AI dokáže snížit spotřebu energie baterie až o 14 % a při použití s kartáčem Active Dual Brush může zvýšit manévrovací schopnosti až o 6 %. Při použití s kartáčem Slim LED Brush+ lze snížit spotřebu energie baterie až o 21 % a zvýšit manévrovatelnost až o 8 %.[6]
 
Kromě režimu AI Cleaning si mohou uživatelé pomocí funkce SmartThings a připojení Smart Wi-Fi přizpůsobit vysavač Bespoke Jet™ AI a jeho funkce podle svých potřeb a zároveň udržovat jeho špičkový výkon díky funkci chytré autodiagnostiky, aby dosáhli maximální efektivity úklidových prací.
 
Hygieničtější používání s vylepšenou stanicí All-in-One Clean Station™

Vylepšená vysýpací stanice All-in-One Clean Station™ vysavače Bespoke Jet™ AI využívá pro rychlejší a hygieničtější úklid technologii Air Pulse sloužící k automatickému vyprazdňování prachového koše. Technologie Air Spin Edge™ stanice All-in-One Clean Station při tom roztočí lopatky odprašovače rychlostí až 1 000 otáček za minutu, aby se odstranil nashromážděný odpad, včetně všech zbývajících vlasů, které mohly uvíznout v mřížce prachového koše.

6481d88d5705fblobid0.png
 
Vysýpací stanice All-in-One Clean Station™ po každém vysypání automaticky uzavře svůj kryt a nabízí výkonnější systém pro odstraňování nečistot s 99,999% vícevrstvým filtračním systémem pro zachycení jemného prachu a dokonalejší odstraňování až 99 %[7] vlasů pro účinnější vyprazdňování prachového koše.
 
Uvedení nového vysavače Bespoke Jet™ AI znamená, že společnost Samsung usiluje o rozšiřování svojí přítomnosti na světovém trhu tyčových vysavačů a nabízí proto uživatelům více řešení, která kombinují prémiový design s pohodlným používáním.
 
Chcete-li se dozvědět více o tom, jak Bespoke Jet™ AI pomáhá lidem díky chytrému, výkonnému a komplexnímu úklidu s prodlouženou dobou provozu, snadnou ovladatelností a hygienickým vyprazdňováním prachového koše, navštivte stránky Samsung.com.


[1] Bespoke Jet™ AI s výkonem 280 W bude k dispozici v Austrálii, Evropě a USA. Bespoke Jet™ AI s výkonem 250 W bude k dispozici pouze v Austrálii.
[2] Model v barvě Satin Black bude dostupný celosvětově a model v barvě Satin Greige bude dostupný v Austrálii a USA (Amazon).
[3] V porovnání s 210W sacím výkonem modelu Bespoke Jet.
[4] Zachovává si 70 % kapacity po 500 cyklech používání na základě kapacity bateriového bloku (4500 mA). 1 cyklus: Úplné vybití po úplném nabití (100% až 0%). Výsledky se mohou lišit podle použití. Na základě interního testování.
[5] Nastavení rychlosti kartáčového válce se týká jen nástavce Jet Dual.
[6] Na základě interního testování při použití kartáče Active Dual Brush na podlahách podle celosvětově průměrného poměru typů – dřevěná podlaha 76 % a koberec 24 %. Dosahuje stejného čisticího výkonu jako režim Mid s rozdílem v účinnosti čištění max. 2 % v souladu s normami IEC 62885-2 Cl. 5.1 a 5.3. Výdrž baterie byla měřena na základě skutečného množství energie spotřebované při používání vysavače po dobu 35 minut od stavu plného nabití. Manévrovatelnost vychází ze skutečně naměřené hodnoty v souladu s normou IEC 62885-2 CL. 7.3.9. Výsledky se mohou lišit podle aktuálních podmínek použití. Při použití kartáče Slim LED Brush+ mohou být výsledky jiné.
[7] Na základě interního testování. Účinnost odstraňování vlasů se měří porovnáním hmotnosti prachového koše před a po nasátí vlasů až do dosažení maximálního naplnění a vyprázdnění pomocí vysýpací stanice Clean Station. Výsledky se mohou lišit podle aktuálních podmínek použití.
6481d80693c73obrazek.png

Reklama