Pokud si od pátku 18. února do neděle 6. března koupíte v oficiálním e-shopu www.samsung.cz libovolné 3 produkty, získáte ten nejlevnější za 1 Kč. Záleží jen na vás, jakou kombinaci produktů si vyberete – ať už si od Samsungu pořídíte televizor, chladničku, pračku, vysavač, tablet, chytrý telefon, monitor nebo paměťovou kartu.

62136e1864f38obrazek.png

Pokud si právě vybavujete domácnost a potřebujete chladničku, pračku nebo vysavač, je tato akce ideální příležitostí, jak ušetřit. Akce se vztahuje i na stejné produkty, každý v jiné barvě. Můžete si například vybrat troje sluchátka Galaxy Buds2 v olivové, grafitové a bílé barvě a  zaplatíte pouze 2 kusy a třetí získáte jen za 1 korunu. Nebo můžete sáhnout po novém smartphonu Samsung Galaxy S21 FE 5G, který je také k dispozici až ve čtyřech barvách a za jeden z trojice zaplatíte pouhou 1 korunu.

Speciální nabídku nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami a vztahuje se pouze na nákup tří různých produktů. Různé barevné varianty výrobků se považují za různé výrobky. Akce se vztahuje pouze na produkty, které jsou skladem. V nabídce lze kombinovat libovolné produkty kromě celé řady Galaxy S22, Galaxy Tab S8 a The Freestyle. Úplná pravidla a podmínky kampaně jsou k dispozici na adrese https://www.samsung.com/cz/colorfriday/.

62136d98b1a42obrazek.png

Reklama