Jedinečný tablet Samsung GALAXY Tab si získal mnoho příznivců již při svém uvedení na trh. Nyní chce přesvědčit o svých kvalitách i váhající zájemce, kteří s koupí dosud vyčkávali. Nová, ještě příznivější cena, společně s luxusním koženým pouzdrem jsou skutečně lákavými argumenty.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd, globální leader v oblasti mobilních technologií, vychází zájemncům o Samsung GALAXY Tab ještě více vstříc. Pro zákazníky, kteří si pořídí Samsung GALAXY Tab v současné době, připravil Samsung zajímavé bonusy. Hlavním z nich je snížení pořizovací ceny na současných 15 599 Kč, a vedle toho se mohou noví zákazníci těšit na luxusní kožené pouzdro nebo knižní aplikaci Wooky, díky které budou mít své oblíbené české a slovenské autory stále po ruce.

samsung„Těší nás, že si na českém trhu našel Samsung GALAXY Tab celou řadu příznivců a zároveň věříme, že nové bonusy přesvědčí ke koupi i váhající zájemce,“ říká Roman Šebek, vedoucí TELCO divize Samsung.
Kožené pouzdro, které nyní zákazníci získají ke koupi Samsung GALAXY Tab jako dárek, vyniká detailním zpracováním a elegantním černým designem. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní černé kůže, aby odolalo každodennímu použití. Velkou předností je způsob, jakým je tablet do pouzdra uchycen. Díky zpevněným stěnám, které k tabletu v rozích těsně přiléhají, zaklapnete přístroj jednoduše do pouzda a už vás neobtěžují žádné nevzhledné pásky, jako je tomu u jiných pouzder. Kožené pouzdro se vyznačuje rovněž svou tenkostí, takže po vložení tabletu do pouzdra nabude na samsungvelikosti jen nepatrně. Pouzdro nejenže chrání samotný přístroj před poškozením, ale díky ergonomickým vlastnostem můžete jednoduše nastavit tablet do různých poloh a sestavit z něj například podstavec pro sledování filmů. Samozřejmostí elegantního pouzdra jsou výřezy pro všechny potřebné funkce, porty a fotoaparát.

Samsung GALAXY Tab v sobě skrývá velké množství funkcí a aplikací, které jsou bezesporu velikým kladem. Pro čtenáře má Samsung GALAXY Tab aplikaci Readers Hub nebo Wooky, prostřednictvím kterých je možné stahovat knihy a číst denní tisk. Funkce Wooky umožnuje přístup do nejrozšířenější databáze placených e-knížek, kde je možné zakoupit široké portfolio čaských a slovenských autorů. V současné době je v rámci aplikace k dispozici zhruba 400 českých a 100 slovenských titulů, jejichž nabídka se bude dále rozšiřovat.

„Rozšíření portfolia až o tisíc titulů se plánuje koncem roku, před Vánoci, kdy je registrován větší zájem zákazníků o tuto službu. Neměly by chybět oblíbené bestsellery jako jsou například knihy od Michala Viewegha,“ uvedl Roman Šebek, vedoucí TELCO divize Samsung. V aplikaci jsou přístupné také knihy s volným autorstvím, kterých je více než 2000. Systém nákupu není vůbec složitý. Uživatel si jednoduše v aplikaci klikne na tlačítko koupit a posléze se mu kniha načte do jeho jeho knihovny. Samsung pro své uživatele navíc připravil vlastní portfolio titulů - 130 českých a 100 slovenských - které mohou zdarma využívat.

Pro ty, kdo před knihou upřednostňují virtuální společnost, nabízí Samsung GALAXY Tab aplikaci Social Hub. Ta organizuje a synchronizuje nejen emaily, SMS zprávy a IM zprávy, ale také veškeré informace z komunitních sítí. Na jediné stránce můžete být neustále spojeni se svými blízkými a jednoduše volit nejvhodnější způsob komunikace. Unikátní technologie Swype, kdy je možné psát text plynulým pohybem po virtuální klávesnici namísto vyťukávání jednotlivých písmen, navíc vzájemnou komunikace značně urychluje.

Tablet Samsung GALAXY Tab s procesorem Android 2.2 plnohodnotně zastoupí notebook i nejvyspělejší mobilní telefony. Je proto ideálním společníkem pro člověka, který potřebuje být neustále
v kontaktu s okolím. Jednoduše si na velkém displeji lze přečíst svou oblíbenou knihu, denní tisk nebo využívat široké spektrum aplikací. Sa mozřejmostí je přístup na internetou a neodolatelnou výhodou je využití tabletu jako mobilního telefonu. Díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 380 g a štíhlému designu je Samsung GALAXY Tab pohodlně přenosný a i během chůze se s ním snadno manipuluje.

TFT-LCD displej Samsung GALAXY Tab s ideální velikostí 7 palců nabízí nejen vysoce kvalitní, ale také dostatečně prostorný pohled na veškeré multimediální obsahy. Prostřednictvím zabudované aplikace Media Hub může majitel Samsung GALAXY Tab kdekoliv sledovat nejnovější filmy a videa v HD rozlišení nebo si prohlížet, upravovat a odesílat právě vyfotografované snímky. Velikost tabletu je ideální pro užití za chůze, kdy v jedné ruce držíte tablet a druhou volíte úkony.

Stejně jako chytré telefony Samsung má i tablet Samsung GALAXY Tab přístup do prostředí Android Market, který umožňuje bezplatné stahování více než 100 000 aplikací, a tak prakticky neomezeně přizpůsobovat svůj přístroj aktuálním potřebám.

Specifikace produktu Samsung GALAXY Tab (GT-P1000)

  GT-P1000
Síť

 2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

3G (HSUPA 5.76 Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz

Operační systém  2.2 Android
Displej  7.0 palcový TFT-LCD, WSVGA (1024 x 600)
Procesor  Cortex A8 1.0GHz Application Processor s PowerVR SGX540

Kamera

 

 3 MP kamera + 1.3MP přední kamera pro videohovory
Konektivita

 Konektor s 30 piny / micro SD

 WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0

Speciální funkce

·     Android Market™ a Samsung Apps pro s nabídkou dalších aplikací a obsahu

·     Readers Hub, Media Hub, Music Hub, Social Hub

·     Podpora přehrávače Adobe Flash 10.1

·     Přehrávání videa v plném HD rozlišení, Thinkfree Office, Swype, Hybrid Widget

Paměť

·     16GB / 32GB interní paměť, slot pro až 32GB externí paměti

·     4GB NAND Flash pro aplikace třetích stran + 4GB SDRAM pro chod aplikačního procesoru

·     + 1GB SDRAM pro čip modemu

Rozměry ·     190,09 x 120,45 x 11,98 mm, 380 g
Baterie ·     4 000 mAh (7 hodin reprodukce videa)
Reklama