Mobilní zařízení nejsou již dávno jen strohé prostředky pro komunikaci. Naprosto příkladně to dokazují chytré hodinky Samsung GALAXY Gear, které dávají technologiím zcela novou formu a činí z nich skutečně stylový módní doplněk.

Samsung GALAXY Gea

Samsung tento týden začíná prodávat barevnou kolekci chytrých hodinek GALAXY Gear. Nově tak mohou zájemci dotvářet svůj outfit opravdu do detailu, a to volbou černé, bílé, oranžové, růžovozlaté s bílým páskem a od poloviny listopadu také limetkově zelené barvy.

Novinka od společnosti Samsung ztělesňuje nenápadnou eleganci i výraznou osobnost svého majitele. Propracovaný design s kvalitní povrchovou úpravou vychází z vlastností luxusních šperků, současně je decentní, takže se Samsung GALAXY Gear hodí k jakémukoli oblečení. Jejich zaoblený tvar se příjemně obtáčí kolem ruky. Jsou tak nejenom praktické a stylové, ale i pohodlně se nosí.

Pestrou nabídku hodinek Samsung GALAXY Gear dnes představily české krásky Lucie Hadašová, Lucie Křížková (Váchová), Veronika Procházková (Chmelířová) a Libušce Vojtková. Dámy během několika minut předvedly, že hodinky GALAXY Gear ladí ke každé příležitosti, ať už jde o byznys svět, společenské večírky, fitness nebo taneční free style. Hodinky Samsung GALAXY Gear zazářily společně s mobilním zařízením Note 3 například také na nedávné módní přehlídce New York Fashion Week v rámci kolekce Fallon návrhářky Dany Lorenz.

Samsung GALAXY Gear posouvá hranice toho, co jsme doposud znali

Chytré hodinky se jednoduše propojí s vaším telefonem a od té chvíle suplují jeho roli na vašem zápěstí. Mezi jejich uživatelsky nejzajímavější vlastnosti patří:

Samsung GALAXY Gea

1.     Volání

S hodinkami Samsung GALAXY Gear si zavoláte a na zápěstí také okamžitě vidíte, pokud vám někdo volá či píše. Například i když odcházíte z obchodu s rukama plnýma nákupních tašek, můžete uskutečnit hovor tak, že bude mluvit do GALAXY Gear, aniž se dotknete obrazovky.

2.     Focení a nahrávání

Díky hodinkám Samsung GALAXY Gear vám nic neuteče. S využitím 1,9Mpix fotoaparátu v náramku můžete fotit i nahrávat videa a obsah okamžitě nahrávat na sociální sítě.

3.     Hudební přehrávač

Skrze hodinky můžete ovládat přehrávač médií (prohlížet, přehrávat a zastavovat skladby), i když váš telefon není v dosahu.

4.     Krokoměr

Samsung GALAXY Gear také funguje jako krokoměr prostřednictvím zdokonalených integrovaných čidel. Tato funkce uživatele systematicky a automaticky monitoruje, aby mohl sledovat klíčové osobní údaje, jako je množství spálených kalorií, počet kroků či ujetá vzdálenost.

5.     Počasí

Když potřebujete získat nejnovější předpověď počasí, už nemusíte odemykat svůj telefon a přejít do příslušné aplikace. S funkcí Počasí máte nejnovější předpověď přímo na displeji hodinek GALAXY Gear.

6.     Hledání telefonu

Samsung GALAXY GeaKdyž nemůžete najít svůj telefon, použijte hodinky GALAXY Gear a odešlete do něj příkaz, aby zapípal, rozsvítil se nebo zavibroval. Je to samozřejmě možné i naopak: pomocí telefonu najít hodinky Gear.

7.     Bezpečné uzamčení

Hodinky Samsung GALAXY Gear komunikují s vaším mobilním telefonem až do vzdálenosti 1,5 metru. Po překročení této vzdálenosti se telefon automaticky uzamkne, takže jsou veškerá data zcela v bezpečí. Jakmile jsou spárovaná zařízení zase blízko sebe, znovu se chytrý telefon odemkne.

9. Přesný čas

Samsung GALAXY Gear slouží samozřejmě také jako náramkové hodinky a nabízí několik variant vzhledu, které dávají uživatelům možnost upravit si jejich podobu dle svého přání. Předinstalováno je 10 různých typů hodin a další budou ke stažení přes obchod Samsung Apps.

V současné době spolupracují hodinky Samsung GALAXY Gear s telefony GALAXY S4, GALAXY S III, Note 2 a Note 3. Během listopadu a prosince se řady rozšíří o další modely GALAXY S4 mini, GALAXY S4 ACTIVE, MEGA 6.3 a Samsung GALAXY S4 zoom (po softwarové aktualizaci).

Doporučená maloobchodní cena hodinek je 7 699 Kč včetně DPH.

Reklama