Chcete být výjimečná a originální? Máte svůj vlastní styl, a tak u nakupování neděláte žádné kompromisy? Jednoduše si ráda užíváte život a vše hezké kolem Vás? Tak právě pro Vás je nový telefon Samsung E530, který bude skvělým doplňkem, společníkem i pomocníkem. Oskar ho nabízí v rámci kolekce VeStylu. Je hezký, chytrý a život si s ním můžete užívat opravdu naplno!

 

Oskar nabízí nový telefon VeStylu, který Vám sedne jako ulitý.

 

 

Je to „láska na první pohled“. Véčkový telefon akorát do ženské ruky s atraktivním designem, se kterým zazáříte v každé společnosti. S kvalitním fotoaparátem si pak můžete Vaše skvělé zážitky a zajímavé momenty vyfotit a prostřednictvím MMS potěšit své přátele.

 

Úžasnou novinkou je nabídka speciálních funkcí vhodně pojmenovaná Svět žen“. Každá žena ocení Menstruační kalendář, který zabrání nechtěným překvapením a umožní zcela bez problémů plánovat volný čas.

 

Plánování určitě pomůže i funkce Biorytmus, která odhalí, jaký den či měsíc právě prožíváte po fyzické, citové a intelektuální stránce. Pro průběžnou kontrolu linie můžete využít funkci BMI (Body Mass Index), no a v případě nelichotivého výsledku nezoufejte. Telefon nabízí možnost počítání doporučených kalorií na každý den ve speciálním kalendáři. 

 

A pozor, ženy s nákupní horečkou potěší funkce Nákupní taška, kde si můžete zapsat až 5 různých nákupních seznamů, abyste náhodou na něco nezapomněly.

 

Pro dobrodružné ženy, které rády flirtují, bude dobrou zprávou, že telefon má i funkci „Bluetooth“ (slouží třeba k bezdrátovému spojení s jiným telefonem do vzdálenosti 10 m). Na mejdanu tak můžete nenápadně pozvat nějakého sympaťáka na rande...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako každou ženu, i Vás potěší skvělá muzika, která hned zvedne náladu. Pomocí MP3 přehrávače s větší vnitřní pamětí a stereo sluchátky, které patří k telefonu, se budete moct správně naladit kdekoliv a kdykoliv.

 

 

Za redakci Žena-in.cz tento telefon vyzkoušela Dana Řezníková. Co si o něm myslí??? Jak se jí s ním manipulovalo?

 

„Telefon mě velmi mile překvapil. Pokud bych ho vlastnila, asi bych využila funkce, které nabízí – jako třeba menstruační kalendář, MP3 přehrávač… I když nemám „véčka“ až zas tak v lásce, tento telefon se mi moc líbil. Hodně píšu smsky, klávesnice je příjemná… je to taková elegantní, a přitom plně funkční hračka do kabelky.  Mohu jen doporučit. Bylo mi líto, že jsem ho po týdnu zkoušení, když už jsem si na něj zvykla, musela vrátit…. J