Samsung představuje dvojici odolných kompaktních fotoaparátů, které uživatelům umožní zažít při fotografování dobrodružství

Vodotěsný WP10 a odolný ES73 nabízejí špičkové funkce v ochranných pouzdrech

samsungSpolečnost Samsung Digital Imaging Co., Ltd., přední výrobce a uznávaný inovátor v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes rozšířila svůj sortiment digitálních fotoaparátů pro rok 2010 o dva 12megapixelové fotoaparáty typu „namiř a foť" - odolný ES73 a vodotěsný WP10. Díky svému zaměření na ochranu před přírodními živly poskytují WP10 a ES73 klid vaší mysli a umožňují uživatelům zaměřit se spíše na pořízení dokonalé fotografie než na obavy z samsungpoškození přístroje.

K události, na kterou stojí za to uchovat si vzpomínku, může dojít v kterýkoli okamžik a v jakémkoli prostředí. Společnost Samsung neustále rozšiřuje svůj sortiment řešení pro zpracování digitálního obrazu, a nyní svým uživatelům dává k dispozici tyto odolné kompakty, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách, jelikož byly zkonstruovány se speciálním zřetelem na odolnost a zahrnují spoustu funkcí pro co možná nejkvalitnější výsledek.

Samsung WP10 - pro snímky pod hladinou

samsungTenký (0,78" silný) WP10 s mimořádnými vlastnostmi je určen k použití pod vodou do hloubky až 3 m a díky svému výjimečně dobrému výkonu za zhoršených světelných podmínek je i v této hloubce schopen pořizovat brilantní fotografie. Ať už fotografujete přátele nebo rodinné příslušníky v bazénu nebo hejno ryb při šnorchlování v moři, budete moci využít předností režimu Aqua, kterým je vybaven výhradně WP10 a který optimalizuje nastavení fotoaparátu pro pořízení co možná nejlepších snímků pod vodou.

samsungWP10 se jako skvělý fotoaparát pro práci na souši i ve vodě může pochlubit objektivem s dostačujícím 5x optickým vnitřním zoomem doplněným o digitální stabilizátor obrazu k odstranění neostrostí. WP10 je kromě toho vybaven jasným 2,7" TFT-LCD displejem pro kompozici záběrů a prohlížení pořízených snímků.

samsungKromě pořizování nádherných fotografií mohou uživatelé také nahrávat videozáznamy v impozantním HD rozlišení 720p, a to nad vodní hladinou i pod ní. WP10 nabízí stabilizaci obrazu při nahrávání videozáznamů a pro naprostou snadnost používání je vybaven funkcí rozpoznání scény Smart Auto (foto a video), která upraví nastavení videa a fotografií pro dosažení co možná nejlepšího výsledku. Uživatelům tak jen stačí namířit a zmačknout spoušť.

Samsung ES73 - cestovatel, kterému nevadí prach ani písek

samsungNový ES73 byl navržen se zřetelem na odolnost, všechny klíčové součásti přístroje Samsung ES73, včetně spodní části, tlačítek a oblastí obklopujících 2,7" TFT-LCD displej (230 tis. pixelů) jsou pogumované, aby chránily fotoaparát před prachem, nečistotou nebo pískem.

Vedle odolnosti mohou uživatelé využít také předností vnitřního 27mm širokoúhlého objektivu s 5x optickým zoomem, který jim umožní pořizovat ostré a detailní snímky z jakékoli vzdálenosti. Díky samsungširokoúhlému objektivu budou uživatelé moci zachytit z požadované scény více, např. při fotografování krajiny nebo velké skupiny přátel a rodinných příslušníků. ES73 nabízí standardní rozlišení, nahrávání videa v rozlišení VGA a obsahuje také intuitivní a snadno použitelnou funkci rozpoznání scény Smart Auto.

Do nového ES73 zařadil Samsung také režim Smart Night, který uživatelům umožní zachytit ostré, správně exponované snímky při focení v noci. Při focení za zhoršených světelných podmínek nebo v noci bývá blesk obvykle příliš ostrý a nadměrně přepálí fotografovaný objekt, takže může zkazit jinak skvělý snímek. Při použití nového režimu Smart Night tento problém odpadá, protože uživatel nyní může zvýšit nebo snížit výkon blesku, a zajistit tak dokonalý vzhled snímku přesně podle své představy, a to absolutně kdykoli

Produktové specifikace

samsung

Reklama