Nejoblíbenější šampony Timotei s přírodními ingrediencemi jsou nově dostupné i v praktickém balení s pumpičkou. Ta umožňuje přesné a pohodlné dávkování šamponu a veškerá manipulace spojená s jeho nanášením je tak mnohem jednodušší. Praktickou pumpičkou jsou vybaveny tři šampony o objemu 750 ml - Síla a lesk, Jemnost 2v1 a Zlaté prameny.

Oblíbené šampony Timotei přicházejí s příjemnou novinkou. Tři velmi oblíbené varianty jsou nově dostupné i ve výhodném 750 ml balení s praktickou pumpičkou, která zajistí přesné dávkování potřebného množství šamponu.

Timotei

Šampon Síla a lesk

Šampon Síla a lesk pro normální vlasy je obohacen o 100% přírodní výtažky z alpských bylin. Jeho složení pomáhá vlasy posilovat a dodávat jim potřebný lesk pro zdravý a atraktivní vzhled.*
*Při pravidelném používání šamponu společně s kondicionérem Síla lesk

Šampon Jemnost 2v1

Šampon s kondicionérem Jemnost 2v1 v sobě kombinuje šampon a kondicionér pro dokonalou péči o normální vlasy. Jeho složení s obsahem 100% přírodních výtažků z oleje ze sladkých mandlí pomáhá vlasy hydratovat a vyživovat a zanechává je na dotek krásně hebké.

Šampon Zlaté prameny

Šampon Zlaté prameny je určen pro všechny světlé vlasy. Složení s obsahem 100% přírodních výtažků pomáhá rozzářit světlé prameny a ty získají tak skutečně ten „správný“ blond odstín.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena šamponu Timotei Síla a lesk, Jemnost 2v1 a Zlaté prameny 750 ml je 125,90 Kč.

Více informací o novinkách i kompletním portfoliu značky Timotei naleznete na stránkách www.timotei.cz a na síti Facebook.

Timotei

Reklama