Unikátní složení šamponů a kondicionérů Dove přináší ženám nový druh vlasové péče – hydrataci, která je základním předpokladem krásných vlasů. Tajemství hydratačního účinku šamponu a kondicionérů Dove spočívá v jejich speciálním složení, které je obohaceno o unikátní ¼ hydratačního mléka. Hydratační mléko působí vně i uvnitř vlasu. Obsahuje složky Arginin, Glycerin a D-Panthenol, které na sebe vážou vodu a dodávají ji přímo do vlasového vlákna. Ochranné látky na povrchu vlasu zabraňují vysychání a přitom vlasy nezatěžují. Výsledkem jsou krásné vlasy – viditelně hebčí, lesklejší, pružnější a nadýchanější.


Vlasová kosmetika Dove zahrnuje pět šamponů a tři kondicionéry, které byly vyvinuty speciálně pro daný typ vlasů.Dove šampon pro normální vlasy
Kromě hlavního benefitu, hydratace vlasů, nabízí Dove šampon pro normální vlasy individuální péči. Dodává vlasům lesk a vitalitu a mimořádně jemnou péči. Díky neutrálnímu pH se šampon Dove hodí ke každodennímu použití a mohou je používat i ženy, jejichž pleť je velmi citlivá.


Dove šampon pro mastné vlasy
Nadměrné maštění vlasů je způsobeno mnoha faktory. Mezi ně patří například hormonální změny, projevující se v době dospívání, během měsíčního cyklu a v době klimakteria. Na počet mazových žláz má vliv i kouření, špatná životospráva, stres nebo tučná a kořeněná strava. Mastné vlasy potřebují speciální péči, která zabezpečí rovnoměrné vyvážení pokožky hlavy. Tu jim dodá Dove šampon pro mastné vlasy. Obsahuje speciální složky pro vyváženost a čistotu vlasů.


Dove šampon pro suché a poškozené vlasy
Vlasy namáhané, poškozené a suché si musí odpočinout a nabrat novou energii. Důležitou součástí péče je šampon určený pro poškozené vlasy, který svým působením vlasy posiluje. Dove šampon pro poškozené a suché vlasy věnuje vlasům zvýšenou péči a přináší jim dostatečnou jemnost a hebkost.


Dove šampon pro barvené vlasy
Vzhledem ke stále se měnícím módním trendům mění často ženy barvu a odstín svých vlasů. Téměř každá žena si tuto změnu vyzkoušela. Při barvení vlasů je důležitá i následná péče o vlasy. Šampón pro barvené vlasy Dove Coloured Hair obsahuje UV filtr. Tento filtr chrání vlasy před odbarvováním následkem ultrafialového záření. Vlasy si tak dlouho udrží zářivou a jasnou barvu a lesk a zároveň budou díky ¼ hydratačního mléka hebké, pružné a nadýchané.


Dove šampon 2 v 1
Řada šamponů je doplněna o Dove šampon 2 v 1 pro všechny typy vlasů. Výhoda tohoto šamponu je v jeho snadném používání, zejména při příležitostech, kdy je jednodušší použít tuto variantu. Oceníte ho při cestování nebo při sportu.


Dove šampon proti lupům
Tvorba lupů je dnes častým problémem, který nás dokáže potrápit. Lupy postihují v průměru každého třetího člověka. Příčiny tvorby lupů jsou u každého z nás individuální. Hlavní předností šamponu Dove proti lupům je unikátní spojení účinnosti šamponu a efektu krásných vlasů. Šampon proti lupům Dove obsahuje ¼ hydratačního mléka, které vlasům dodává potřebnou hydrataci a zároveň klinicky prokázanou účinnou složku proti lupům. Dove obnovuje hladinu lipidů v pokožce a tím přirozenou rovnováhu pokožky hlavy. Zároveň má šampon proti lupům Dove zklidňující efekt na pokožku, potlačuje svědění, omezuje tvorbu šupinek a pomáhá eliminovat podráždění. Dove efektivně zbavuje lupů po několika prvních umytích a je dermatologicky testován.


Dove kondicionéry pro normální, poškozené a barvené vlasy
Kondicionér završuje účinek šamponu Dove, zejména vzhledem ke snadnému rozčesávání a upravitelnosti vlasů. I kondicionér obsahuje ¼ hydratačního mléka a pomáhá udržovat vlasy přirozeně krásné a hladké.
Dove kondicionér pro suché a poškozené vlasy napomáhá a zesiluje účinek šamponu Dove pro suché a poškozené vlasy. Přináší vlasům speciální péči. Svým unikátním složením napomáhá při regeneraci poškozených vlasů, snadném rozčesávání a zvyšuje pružnost, hebkost a nadýchanost vlasů.
Dove kondicionér pro barvené vlasy obsahuje také UV filtr. Ten účinně chrání barvu vlasů před negativním působením ultrafialového působení.


Díky šamponům a kondicionérům Dove budou Vaše vlasy zářivé a lesklé.