Milé čtenářky Ženy-in,

možná i vy máte stejný problém a zkušenosti s nepořádností svých mužů.

Stává se vám, že i když byt uklidíte a vygruntujete, tak v momentě, kdy odejdete z domu a ponecháte tam svou drahou polovičku samotnou, dokáže z bytu udělat během chvilky doslova“chlívek“ ?

 Svému příteli říkám pořád dokola, aby si alespoň po sobě uklidil, že nejsem žádná jeho služka. Na mé připomínky reaguje podrážděně a myslí si svoje. Oblečení zásadně odkládá na podlahu nebo na postel, ani omylem do skříně a vůbec mu nevadí, že v tom pak šlape. Úplně se hrozím toho, když něco vaří, protože pak musím uklízet celou kuchyň. Na podlahu rozlije šťávu nebo limonádu a nechá to být a čeká, jestli na to nepřijdu. A když se přilepím k podlaze, tak pochopitelně vypěním a vynadám mu. Jeho pracovní stůl vypadá jako skládka odpadků a jelikož tam má samé důležité věci a má v tom svůj „systém“, nesmím mu stůl uklízet.

Bohužel, obvykle nevydržím a musím ten nepořádek uklidit. Takže se opět hádáme. Jsme spolu pět let a kdyby nebyl tak nepořádný, tak je to perfektní chlap. Myslela jsem si, že ho přeučím a nasměruji k tomu, aby byl pořádnější, ale bohužel se mi to nedaří. Nechápu, proč je tak nepořádný, protože jeho rodiče, zvláště maminka je velmi pořádná a vždycky ho vedla k tomu, aby si po sobě uklízel, dokonce prý dřív i luxoval a pomáhal jí s domácími pracemi. Možná jsem ho změnila já, že jsem od začátku všechno dělala sama a nevedla ho k tomu, aby mi s úklidem pomáhal. Myslíte, že existuje nějaká možnost jak v něm probudit opět toho „pořádného“ chlapa, kterým býval?

 

Jana


Milá Jano, už jsem se sice loučila, ale tohle se k dnešnímu tématu prostě hodí - tak ještě sedám k počítači a a uveřejňuji. Díky za příspěvek!
Zítra si budete s Ivetou povídat o hudbě a zejména o zpívání. Raději si zopakujte texty známých písní...
 

ZAZPÍVÁME SI
Kde si nejčastěji zazpíváte?
Vystoupila jste před publikem? Jaké to bylo?
Jaká hudba vám zvedne náladu?
Zpíváte dětem před spaním? A co?
Kdo má u vás zakázáno zpívat?
Na jaký hudební zážitek nikdy nezapomenete?

Reklama