„Veselou“ příhodu se samoopalovacím sprejem nám poslala čtenářka s nickem pinokio.My děkkujeme a vy si přečtěte, jak opalovací akce dopadla

Dobrý den, já jsem typická bledule. Ředitel vápenky je oproti mně snědý muž. Snažím se opalovat, ale jen zrudnu, vypadám jako prasátko, a pak se sloupu.

I rozhodla jsem se, že si zakoupím samoopalovací sprej. Nebyla to záležitost věru levná, stál mě 450,- Kč. Dodnes na ně s lítostí vzpomínám. Ale chtěla jsem kvalitu a zaručený výsledek.

Pro operaci zvanou nastříkání spreje na celé tělo jsem zvolila teplou letní noc. Doma jsem tuto operaci provádět nechtěla, co kdyby se nám nedejbože zašpinil nábytek. Vyšli jsme s manželem na terasu, já jen v kalhotkách, ať jsem opálená po celém těle. Manžel mi začal pečlivě a rovnoměrně stříkat sprej po celém těle. Poté jsem musela 5 minut počkat, až se sprej vstřebá.

Samozřejmě, že nás viděl soused. Šel si totiž ven zakouřit a měl přímý výhled.Tak co by se nepodíval. Dodnes si myslí, že mojí zálibou je lítat nahatá po zahradě. Operace byla úspěšně dokončena a já se odebrala do lože.

Ráno jsem utrpěla lehčí šok. Sprej byl všude po peřinách a na mém těle se střídal hnědý flek s bílým .Asi jsem na té terase měla stát déle. A pak věřte návodům.

pinokio

Já myslím, že i s normálním samoopalovacím krémem, musíte počkat nejméně půj hodiny, než se vstřebá. Jinak vás čeká umazané oblečení a šmouhy na kůži. Samoopalovák je prostě potvůrka zrádná

Máte také nějakou zajímavou příhodu spojenou s opalováním, milé ženy-in? Opalujete se ráda snadno a brzy zhnědnete? Nebo máte s opalováním „problém“ jako pinokio? Jaké máte zkušenosti se samoopalováky? Jste s nimi spokojená, nebo na spíše nadáváte? Je lepší sprej, krém, nebo mléko?

Napište nám na redakce@zena-in.cz