Ve čtvrtek se další z vás se podařilo vyhrát boj nad ostatními soutěžícími. Pro výherkyni je připravená vůně Acqua di Gioia od Giorgio Armani. Na dalších řádcích se dozvíte, která z našich čtenářek tentokrát zvítězila. Dnes máte ještě poslední šanci soutěžit, tak neváhejte a pusťte se do samolodí!

A kdo měl více štěstí než ostatní? Ve čtvrtečním klání v samolodích vyhrál nick:

  • tami21

Výherkyni posíláme velkou gratulaci.

awua

Neusmálo se na Vás štěstí? Nevadí,  zůstaňte se Ženou-in a vyhrajte krásné, voňavé ceny! Šanci máte ještě ve čtvrtek a v pátek!  Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 42 tahů včetně! Zůstaňte od středy se Ženou-in a hrajte o Acqua di Gioia od Giorgio Armani!

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

Zahrajte si dnes i zítra samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o Acqua di Gioia od Giorgio Armani! A to určitě stojí za námahu. Výherci budou tři!

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná ve středu! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni)

Seznamte se s vůní vůni Giorgio Armani Acqua di Gioia

digio

Acqua Di Gioia je oslavou ženy a přírody. Ponouká k radostnému úniku pryč, který probudí všechny smysly. Inspiraci čerpá z odlehlých ostrovů, kde Giorgio Armani s oblibou načerpává novou energii a kde déšť a mořský příboj společně tvoří tekutinu, která evokuje nejhlubšího ducha bujné a úrodné přírody. V této vůni se mocné pozemské živly spojují a vyvolávají představu silné, klidné a svobodomyslné ženy, která žije v dokonalé harmonii s matkou přírodou.

Srdce parfému jasmín. červený pepř, pivoňka  
Základ parfému virginský cedr. cukr, labdanum  
Hlava parfému citrón. máta
Reklama