Milé čtenářky, je tady výsledek našeho turnaje v samolodích. Štěstí se tentokrát usmálo na čtenářku s nickem louskacek2. Moc gratulujeme!

Turnaj skončil dnes ráno v 7 hodin. Některé z vás hrály jen jednou, jiné třeba 32krát. A výsledek? Celkem 115 z vás splnilo naše podmínky a vyhrálo hru na méně než 50 tahů. Z nich jsme losovali a štěstí se tentokrát usmálo na čtenářku s nickem louskacek2. Ta od nás dostane 2 poukázky od Albi v hodnotě 1 000 Kč.

albi

Vítězce blahopřejeme!

p

A všem ostatním připomínáme, že i dnes běží soutěž (nazvaná Masarykova výzva) o krásnou cenu - můžete v ní vyhrát nádherně vonící toaletní vodu Burberry Body Tender. Pro více informací klikněte ZDE. Tato soutěž končí zítra ráno, tedy 8. 3. v 7 hodin. Vítězka bude vyhlášena zítra 8. 3. ve 12 hodin. Do hry se můžete zapojit právě teď!

 

A zítra od 8 hodin ráno se můžete těšit na další soutěž, tentokrát to bude hledací soutěž. Na vítězku čeká opět úžasná nová vůně pureDKNY A Drop of Rose! Podrobná pravidla se dozvíte v novince, která vyjde zítra ráno v 8 hodin.

vune

RŮZNÉ SOUTĚŽE O ZAJÍMAVÉ CENY PRO VÁS V BŘEZNU CHYSTÁME NA KAŽDÝ DEN!

Reklama