Buďte s námi a získejte balíček instatních káv Jacobs - Jacobs Krönung, Jacobs Velvet, Jacobs Barista Americano, Jacobs Cappuccino Karamele!

kjaja.jpg

Zahrajte si ve čtvrtek nebo v pátek samolodě do 44 tahů včetně!

Hrát můžete od čtvrtka 2. 12. do neděle 5. 12. do 23.59 hodin!

Turnaje najdete, najdete ZDE

Každý den vyhraje jedna z vás, která odehraje samolodě do 44 tahů!

Výhry:

  • Čtvrtek: Balíček instatních káv Jacobs - Jacobs Krönung, Jacobs Velvet, Jacobs Barista Americano, Jacobs Cappuccino Karamel
  • Pátek: Balíček instatních káv Jacobs - Jacobs Krönung, Jacobs Velvet, Jacobs Barista Americano, Jacobs Cappuccino Karamel
  • Sobota a neděle: Balíček instatních káv Jacobs - Jacobs Krönung, Jacobs Velvet, Jacobs Barista Americano, Jacobs Cappuccino Karamel

619658cd494c0obrazek.pngJacobs Krönung
Vychutnejte si snadno a rychle kávu špičkové kvality z těch nejlepších pěstitelských oblastí: s rozpustnou kávou Jacobs Krönung.
Jacobs Krönung je správná rozpustná káva pro chvíle, kdy nemáte moc času, která vám pomůže se znovu rozjet. Stačí jen zalít horkou vodou – a můžete si vychutnat svůj šálek instantní kávy!
Instantní káva Jacobs Krönung je ideální pro všechny každodenní hektické situace i pro malé přestávky mezi nimi, ale samozřejmě ji oceníte také na cestách nebo na dovolené.
Rozpustná varianta oblíbené mleté kávy Jacobs Krönung vyniká bohatou a příjemnou chutí s neodolatelným aroma, které potěší celou vaší rodinu i všechny návštěvy. Káva je zpracována speciální metodou vymražování a velmi dobře chutná i ve variantě bez mléka.

619658c5f0818obrazek.pngJacobs Velvet
Ponořte se do bohaté pěny kávy Jacobs Velvet a vychutnejte si každý okamžik plný lehkosti a nekonečné jemnosti. Nechte se inspirovat bohatou sametovou pěnou. Kromě pěny se Jacobs Velvet vyznačuje plnou, výraznou a lehce nasládnou chutí. Káva je zpracována speciální metodou sprejování.

619658ba5b5c8obrazek.pngJacobs Barista Americano
Jacobs Barista Americano je intenzivní a chuťově výrazná černá rozpustná káva, která si díky obsahu 15 % namletých kávových zrn a inovační technologii uchovává v každé granuli výrazné aroma a jedinečnou bohatou chuť přírodní kávy. Tato kombinace instantní a mleté kávy je charakteristická tím, že v šálku zanechává kávovou sedlinu z čerstvě namletých zrn.

619658aa7106bobrazek.pngJacobs Cappuccino Karamel
Sáčky s kávovou směsí Jacobs na přípravu karamelového cappuccina se vyznačují speciální chutí s jemnými karamelovými tóny.
Sáčky jsou ideální na cesty, do práce nebo na dovolenou, protože jejich příprava je rychlá a snadná: Obsah sáčku nasypte do šálku, zalijte horkou vodou, zamíchejte – a lahodná kávová specialita je připravena.
Máte chuť na cappuccino s hustou krémovou pěnou jako z kavárny? Vyzkoušejte Jacobs Cappuccino s příchutí Karamel. Jednoduchá příprava, neodolatelná chuť. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.
61965935af8d1obrazek.png

Reklama