Dobrý den, neodolám a napíšu. :-)
Bohužel jsem se též nechala nalákat. Moje holčičky si loni uprostřed léta vymyslely bazén a rozměr, který jsme potřebovaly, již prostě nikde nebyl k mání. Jen v uvedeném teleshoppingu s tím, že jsme si jej mohli ihned zakoupit a odebrat, neboť je v Brně kamenný obchod. Bylo to hrozné, letos se nám podařilo zakoupit bazén z normálního obchodu a výše uvedený letěl. Peněz mi bylo líto, ale zbyla mi alespoň funkční hustilka. Sice se trochu prodražila, ale smířily jsme se i s tímhle :-).
Bazén to byl takzvaně samodržící, lehce naplnitelný, výborně držící tvar. Při plnění nás mělo pět co dělat, abychom jej udrželi, neustále se bortil a voda z něj vytékala. Po několika hodinách jsme jej mohli nechat, aby se napouštěl sám. Vypadal dobře. Ovšem než jsme do něj vstoupili. Okamžitě poté změnil tvar a voda se s úspěchem začala vylévat. Bylo po koupání, takovou věc jsme v životě neviděli. :-) Již nikdy více. :-)

Reklamám jsem přestala věřit již dávno, nesnáším je, obzvlášť pana Horsta nebo Ralfa, nebo jak se vlastně jmenují. Nicméně žádného herce za účast v reklamě neodsuzuji, ani v mým očích neklesají, je to prostě práce, myslím, že na ni nejsou pyšní, ale už se stalo. Jen mi nejde do hlavy, že tam lidé stále nakupují a nechávají se zlákat.
Silně mi připomínají Alfa, který k žalosti rodiny, ve které přebýval, neustále nakupoval a nakupoval z televizních shopů. :-)
Takže asi tak. :-) Přeji vaší redakci hodně úspěchů a všechny zdravím.
Ilona, vaše čtenářka
Milá Ilono,
naprosto chápu vaše rozhořčení z nefunkčního bazénu. Koneckonců, ani voda není zadarmo. Snad ten nový bude sloužit dlouho a k vaší spokojenosti. Nám nadzemní bazén vydržel skoro osm let. Dokonce přežil i zatěžkávací zkoušku, když se po něm někdo v zimě prošel. Byl celý zprohýbaný a vypadalo to, že je mu konec. Nakonec jsme to nějak narovnali a bazén fungoval dál.
Přeji vám pěkné koupání.
Reklama