Můj slepák byl vyoperován v roce 1948 za dost dramatických okolností. Ve školce tehdy řádila nějaká dětská nemoc (spalničky?), lékař tomu přičítal mé horečky. Myslel, že se osypu a bude dobře.

Nebylo a jiný lékař mě nechal odvézt narychlo do cca 20 km vzdálené nemocnice - cestou narychlo kvůli mně prý i zvedali závory. O samotné operaci ani nic nevím, ale na pobyt po ní dodnes nerada vzpomínám .Ve 4 letech sama na pokoji, maminku u mne dovolili jen na 3 dny. Hnisalo to, byla jsem tam dlouho a v mysli mám jednu nesympatickou sestřičku, co na mne pořád řvala...

Jiného slepáka zažil mnohem později můj mladší brácha. Chodil se svobodnou matkou, měli před svatbou, ona ho s nastávající tchýní nutila, aby šel k SNB, což on, jsa úplně odlišného ražení vůbec nechtěl. Vysvobodil ho SLEPÁK . Sice jen podrážděný, ale on se nechal okamžitě operovat.

Tím oddálil svatbu, měli už natištěná oznámení...a nakonec z ní i vycouval,když prohlédl a tu policii odmítl. Po letech jeho dcera našla někde na půdě tato svatební oznámení a s vytřeštěnýma očima se otce na to zeptala...

"To jsem,tati , ráda, že jsi nebyl voženěnej !"

Ona nevěsta se brzy vdala a vzala si? Vojáka z povolání! Že by láska k uniformě? Kdo ví?

Samík97

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Muselo se mu ulevit! :):)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama