Chlupatí muži, zejména mladí , jsou pro mne velmi sexy,zejména na předloktí a na rukou. I z košile u krku by měly chlupy trochu vykukovat. Vousy na tváři ale sluší málokterému, snad by byly vhodným zamaskováním jen po nějakém defektu v obličeji . Mám nesmírně ráda pusu od čerstvě oholeného a navoněného manžela (dědy).

Sama se zbavuji jen chlupů a chloupků v obličeji, jinde ne, jsem starší ročník a tato móda přišla pro mne dost pozdě, i když uznávám, že je praktická.

V dospívání jsem měla obočí nejen tmavé a husté, ale i srostlé  . O vytrhávání jsem tenkrát nic nevěděla, takovéto obočí mě však trápilo. Abych si ho vyholila tatínkovou břitvou, toho jsem se bála. Srostlé místo jsem nejprve trochu ostříhala a ve finále odřela nejostřejším kuchyňským nožem do krve v  nepřítomnosti rodičů. Udělal se mi velký tmavý strup, že jsem vypadala jako 100% indka. Po pár dnech jsem se vymluvila na rozškrábané kousnutí hmyzem , poněvadž mi i trochu otekly oči. Strup se dost dlouho hojil, byly prázdniny a ani do vody jsem kvůli tomu chvíli nemohla, ale nové chlupy už nevyrostly !!!

Samík97

Pozn. red.: Text nebyl redakcí upraven.

Tak přece jen to k něčemu bylo :-)

Máte podobný problém? Trápí vás chloupky v obličeji nebo bujnější porost na nohou či rukou? Líbí se vám chlupatí muži? A co si myslíte o těch, kteří se holí stejně jako ženy? Dnes si povídáme o lidské „srsti". Posílejte své příběhy na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky v průběhu celého dne zveřejňujeme a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou vodou Giordani White Gold v ceně 319 korun..

Reklama