Zpěvák Sámer Issa (23) je pořádně naštvaný. „Aféru na děčínské diskotéce, při které jsem málem přišel o život, nechci zamést pod koberec. Obrátil jsem se minulý týden na policii. Nejsem feťák ani alkoholik a kvůli obdobným spekulacím jsem to od táty pěkně schytal,“ prozradil Korzu idol dívčích srdcí.

 

„Nesmysly, které se v této souvislosti objevily v tisku, mi docela vadí. Jsou to lži. Jsem přesvědčený, že se jednalo o velice brutální útok nejen na mě, ale na celou společnost, se kterou jsem tam byl. Jsem si téměř jistý, že nám někdo nasypal něco do pití, když jsme tančili, a potom sledoval, co to s námi udělá,“ tvrdí Issa.

 

Teď doufá, že se policii podaří vnést do nepříjemné události jasno. Na alkohol a návštěvy večírků ale rozhodně nezanevřel.


„Bezprostředně po propuštění z nemocnice jsem pití omezil. Teď si občas něco dám, ale já jsem fakt nikdy extrémně nepil. Jsem mladý a zdravý, vím, kolik snesu, a kdy je třeba s pitím přestat,“ říká a dodává: „Vážím si pracovních nabídek, které dostávám, a s klidným svědomím můžu říct, že alkohol nemusím nijak omezovat a nemusím se ani nijak krotit.“

 

Sámer Issa má i pro letošní rok velké plány. Na jaře chce natočit novou desku a prorazit v zahraničí.

Reklama