Pobavte se u dalšího veselého příběhu, který poslala čtenářka s nickem Samečka. A proč je v titulku trojí seznámení? To se v příspěvku dozvíte také.

Zdravím Vás,ženy-in!
Jedno seznámení s rodiči partnera bylo nehezké, jedno milé a jedno úsměvné.

Když mi bylo osmnáct let, bylo normální, že se holka vdávala právě v tomto věku. Do dvacítky dobré, po dvacítce už to byla skoro stará panna.  Já se zamilovala do stejně starého kluka a on zase do mě a byla to láska jako trám. Všechno bylo růžové až do doby, kdy jsem poprvé přišla k nim. Matička na mě hleděla s odporem od prvního pohledu. Tak sem já chodit nebudu, pomyslela jsem si.  Chlapec ovšem musel na vojnu a lásku vystřídalo trápení a každý den jeden dopis ve schránce. Hlavně přijeď na přísahu, stálo v těch psaníčkách.  Já musela k jeho rodičům, abych mohla na tu slavnou přísahu přijet. Zazvonila jsem, otevřela ONA a já nesměle pípla, že mi jejich syn psal, že mě vezmou s sebou.  Matička si mě vychutnala a s libým úsměvem prohlásila,že berou sousedovic holčinu, která se s mým chlapcem kamarádila od dětství a já se už nevejdu do auta. Srdce mě bolelo, ale hrdost byla silnější - chlapci jsem napsala,ať si svou matku naloží do lihu, ale já se nikoho prosit nebudu,aby mě měl rád... A o tchýni - svíni nestojím. Bylo po lásce.

S matkou svého manžela jsem se seznámila po delší době,co jsme spolu chodili. Jeho kamarádi mě upozorňovali, že je to kočka a já byla silně nervózní. Přijeli jsem teda jednou k nim,on odemknul a v na chodbě stála mátoha v natáčkách napatlaná něčím šíleným na obličeji,která jen zavřískla :“ Jéééžižmáááária!“ a zdrhla do koupelny. Já zírala jak Eskymák na slunečník. Trvalo pět minut a zírala jsem ještě víc - z koupelny vyplula baba jak lusk,namalovaná,s dlouhým ohonem vlnitých vlasů a omluvným úsměvem se představila. Je to dodnes kočka!

Moje dcera přivedla svého přítele k nám domů před rokem. Už jsem o něm hodně slyšela, on o mně také. Podali jsme si ruce, popovídali si a já mu nabídla, že jestli chce,může mě oslovovat křestním jménem a tykat mi. Pokrčil nos a řekl, že to si asi netroufne. Netroufl. Ale věděl, že jsem kuřačka a za hodinu vykoukl z dceřina pokoje a zahalekala : „ Pojďme si spolu zapálit na balkon, PANÍMÁMO!“ No,dala jsem si studený obklad a řekla mu,že jestli mi ještě jednou řekne panímámo, zakážu své dceři,aby s ním chodila... Dal mi důkaz, že ji má rád, od té doby mi tyká a oslovuje mě křestním...

Samečka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Teda mně říct panímámo, tak po něm asi letí popelník :)
Děkuji za skvělý příspěvek, to vaše první seznámení jsem si promítla jako film :)
Krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Rodinu si nevybíráš

  • Jaké jsou vaše vzpomínky na první seznámení a přijetí do rodiny vašeho partnera / budoucího manžela?
  • Pokud máte už sama velké děti, jak jste přijala jejich partnery?

Dvě jednoduché nápovědní otázky, ale věřím, že se u nich pobavíme.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme vtipným dárkem, který doufám oceníte:
„Aby vaše vztahy s rodiči manžela neochladly ani v parných dnech a byly stále vřelé: použijte termofor :)“
A k tomu horkou kávu :)

termoforkava

Reklama