ff.jpg
Foto: Amanda Matlovich/Netflix

Oblíbený seriál Sex ve městě dostal po letech pokračování v podobě seriálu A jak to bylo dál, v kterém ale významně chybí jedna z hlavních členek obsazení – Samantha. Už 22. června se na platformě MAX objeví druhá řada seriálu a tentokrát by se v ní herečka Kim Catrall, která ji hraje, měla objevit. Nejásejte ale předčasně, nechala se přemluvit jen k natočení jednoho dialogu, který vznikl bez toho, aniž by se musela vidět se svými hereckými kolegyněmi.

Pokud vám ale Samantha chybí, úplně ve stejný den, kdy vyjde první díl druhé řady A jak to bylo dál, se na Netflixu objeví také seriál Okouzlení, ve kterém hraje Kim Cattrall jednu z hlavních rolí.

Nový 10dílný LGBTQ komediální seriál je něco jako Ďábel nosí Pradu, jen Meryl Streepová v tomto případě nahradí neméně energická Kim Cattrall a místo Anne Hathaway si najala Marca Mejiu alias slečnu Benny, drag queen a genderově nekonformního absolventa střední školy, který se chopí své životní příležitosti a stane se stážistou v její kosmetické firmě.

Firma Madolyn Addison (Kim Cattrall) má problémy a ona má podezření, že její podnik sabotuje někdo zevnitř. Najme tedy Marca, který má být jejíma ušima a zároveň očima a všechno, co se kde šustne, jí donášet. Výměnou za to ho naučí vše, co umí. Ale varuje ho, že tento byznys není jen plný lesku a půvabu, stejně jako život.

Zdroje: Variety, Netflixer, Screen Rant, Netflix Media Center

Reklama