Sama sebou je nový projekt, který začíná spouštět svou činnost v oblasti rozvíjení dívek, žen a matek. Chce motivovat své klientky a příznivkyně, aby našly samy sebe. Není to vždy jednoduché, ale pomocí   odborníků, workshopů a kurzů toho lze dosáhnout. Nejde o neuchopitelnou samolibou činnost, ale o nutný posun, který mnoho žen potřebuje.

2.png
 
Když jdete po ulici, schválně podívejte se, kolik žen jde kolem a jsou ztrhané, nepřítomné, rozeběhlé či nešťastné. Není to o tom, že by žily špatné životy, ale dělají něco, co neodpovídá tomu, co by opravdu potřebovaly a chtěly. Někdy může pomoci drobnost, třeba změna šatníku, vyčlenění času v péči o dítě jen pro sebe či zvýšení sebevědomí.
 
Projekt Sama sebou je tady právě proto, aby dovedl své klientky k správnému kroku. Sama sebou cílí na ženy, ale muže nezavrhuje. Naopak ve spokojeném soužití, platí jedno. Když jsou spokojení oba, vztah přežije vše.

1.jpg
 
Za projektem stojí Dominika Bártová a Lucie Čeňková. Dominika Bártové je externí redaktorkou pro Forbes a Marianne. Po dlouhodobém vztahu přišel rozchod. Nastalo období hledání sama sebe. Podařilo se a nyní Dominika, ví kdo je, co chce a nenechá si od nikoho nic namlouvat. Lucie Čeňková je PR konzultantka, která měla na vysoké škole jiné plány. Cestovat a být spisovatelkou. Kromě nakladatelství přišly nemocnice. Po dvou rakovinách ji bylo řečeno, že nemůže otěhotnět.  Opak  byl  pravdou.  Ve  svých 23 letech  otěhotněla.  Lékaři,  partner a rodina byli proti. Den před plánovanou interrupcí  se stala sama sebou. Postavila se všem   a všemu. Nyní má 10 letou dceru a 7 letého syna. Obě tyto ženy vědí, že najít samu sebe je životně důležité. Bez toho život jen žijete, ale neprožijete.
 
Projekt byl  představen v červnu  na  pražské  akci Milujeme Prosecco. Díky spolupráci s Prosekárnou v čele s Michaelem Štěpánkem, který akci od začátku podporuje. Dalším podporovatelem je karlovarská kavárna Bonjour, za kterou stojí Martina Holoubková. I ona našla samu sebe a cíleně tomuto projektu pomáhá. Silná žena, která je nejen krásná, ale má to v hlavně srovnané.
 
Díky  spojení  s těmito  vizionářskými  firmami  vzniká  během celého  filmového festivalu v Karlových Varech akce Prosecco Art Lounge by Sama sebou. Od 29. 6. do 7. 7. 2018 si filmový festival bude moci každý zpříjemnit v kavárně Bonjour. Sama sebou miluje výzvy a proto Karlovy Vary jistým způsobem moderně zkulturňuje. Miamský Wynwood byl tomu vzorem. Díky partnerům a týmu Sama sebou vzniká moderní graffitová art zóna, která bude bavit Karlovy Vary nejen během filmového festivalu. Symbolem celého projektu je krása ženy.

beauty-spot-image.jpg
 
Během celého týdne bude v kavárně Bonjour Karlovy Vary připraven program. Můžeme se těšit na módní přehlídku La femme Mimi, Jsem, LNK Rules a doplňky od butiku Gabriela. Soutěž o wellness  pobyt  v novém  rezortu  Revelton  ve  Františkových  lázních.  Nejlepší  zmrzlinář v České republice, Honza Hochsteiger zavítá v sobotu do kavárny Bonjour a předvede své mistrovské zmrzliny. Celotýdenní líčení od make-up mistryně Margarity Krupeničové s bio dekorativní kosmetikou Líčírna Organics. Na oslazení budou připraveny zákusky z vyhlášené cukrárny Saint Tropez od spolumajitele Lukáše Otyse a lízátka z Lumon pro Sama sebou. Již zmíněné graffiti jsou od Jakuba Hubálka, Oldřicha Pátka, Michala Škapy a Miloše Bárty. Hudba během týdne se bude linout z reproduktorů Bang & Olufsen. Dopravu z centra Karlových Varů zajistí S. & W. Automobily s.r.o. - Mercedes-Benz Karlovy Vary. Květinová výzdoba půjde z e- shopu Florea.cz a typický karlovarský porcelán zastoupí Jitka Tomanová, Lenka Malíská a Jiří Kožíšek. Aby byla těla během festivalu v kino sedačkách protažená, bude zde pořádáno nedělní jógové cvičení, které bude ovoněné značkou Kantu. Všichni výše jmenovaní mají zásluhu na tom, že tento mini festival existuje a projektu Sama sebou dává život.
 
Malé kroky, které povedou k rozšíření vize Sama sebou, pro šťastný život bez podmínek.

Uložit

Uložit

Reklama