Hledáte kvalitní kadeřnictví, přírodní kosmetiku či uvolňující masáž? My pro vás máme tip. V pražských Střešovicích se ukrývá salon Melidora a v něm na vás čekají profesionálové se zázračnýma rukama, pod jejichž péčí se vám uvolní lecjaký napjatý sval. Můžete si dopřát dlouhou uvolňující masáž podpořenou relaxační hudbou, bylinkovou koupel pro zklidnění těla po náročném dni nebo dát nový šmrnc svému looku změnou účesu.

masage

Spolu s blížícími se vánočními svátky přichází každoroční stres. Nákupy dárků v přeplněných obchodech, předvánoční úklid, výzdoba domova, pečení cukroví a do toho pravidelné chození do práce. A během všeho toho shonu je potřeba říct DOST! a najít si chvíli jen sám pro sebe, kdy dopřejeme péči i svému tělu a duši. Zima s sebou také přináší změny počasí, které mají neblahý vliv na naši pokožku. Proto je potřeba věnovat jí náležitou pozornost, abychom se nemuseli trápit předčasnými nebo jednoduše zbytečnými vráskami. V salonu Melidora na vás čeká ta nejkvalitnější přírodní péče, která dodá vaší vizáži novou svěžest. Neváhejte, a najděte si v Melidoře nového spojence pro vaše spokojené já.

Vlasy jako ze žurnálu

Trápí vás zplihlé nebo krepaté vlasy? Zacuchávají se vám roztřepené konečky? Nejvyšší čas na změnu! Kadeřnice salonu Melidora vám připraví bylinný zábal přímo na míru. Pokud raději preferujete „klasické kadeřnictví“, i pro vás máme řešení. Svým klientkám nabízíme jednu z nejlepších značek vlasové kosmetiky, Schwarzkopf Professional. Kromě této značky používáme i péči OLAPLEX, díky níž zůstanou vaše vlasy i po opakovaném odbarvování a barvení stále krásné.

salon

Relaxace v bylinné lázni

Pro unavené tělo je bylinná koupel jako pohlazení. Na začátku si sami si zvolíte, zda chcete tělo povzbudit, uvolnit nebo načerpat energii. V nabídce máme různé lázeňské koupele, konkrétní jednodruhové bylinky i speciálně připravené směsi.

Během první návštěvy salonu vás čeká úvodní konzultace, kde svoji budoucí kosmetičku či masérku seznámíte se svými problémy, jež vás do Melidory přivedly. Ke každému klientovi zachovává tým Melidory individuální a profesionální přístup, proto se můžete těšit na péči šitou přímo vám na míru.

Odměna pro tělo

Po bylinkové koupeli si dopřejte uvolňující masáž. Vyberte si vůni masážního oleje, která vám bude v daný moment nejpříjemnější, a pak už se zcela odevzdejte do zázračných rukou masérek salonu Melidora. Budete se cítit jako znovuzrození!

relax

Kinesiotape k uvolnění ztuhlých svalů

Znáte kinesiotaping? Jedná se o barevnou lepící pásku, která je svými vlastnostmi velmi podobná lidské kůži. Aplikuje se za účelem hojení poraněných tkání a zároveň nezabraňuje průtoku lymfy. Tape tak zlepšuje funkci kloubů a reguluje svalové napětí. Čili pokud vás například bolí za krkem, neváhejte, a nechte se „natejpovat“.

Krásná uvnitř i zvenčí

K ošetření pleti využívá salon Melidora českou certifikovanou přírodní a BIO kosmetiku Nobilis Tilia a masážní oleje Saloos. Zvolit si můžete i ošetření vysoce kvalitní profesionální německou kosmetikou Malu Wilz. V salonu naleznete také přístroj, se kterým kosmetičky dosahují viditelných výsledků. Jedná se o profesionální ultrazvukovou špachtli, jež velmi jemně odstraňuje nečistoty z pleti a je tak vhodná i pro zákazníky s velmi citlivou pletí.

Dopřejte kvalitní péči sobě i svému tělu, a vyrazte do Střešovic na relaxační kúru. Příjemným bonusem je také možnost parkování přímo u salonu, aniž byste se museli trápit placenými modrými zónami.

Najděte si chvilku jen sami pro sebe a nechte se hýčkat.

www.melidora.cz

Nad Hradním vodojemem 1084/39,
162 00, Praha 6

Telefon: 220 610 586 (objednávky)
Email: salon@melidora.cz

Reklama