Sally Hansen

VIZE:

Propojení dokonalých barev a nejmodernější technologie

INOVACE:

Manikúra pro domácí použití s výsledkem jako ze salónu, která propojuje klasický barevný lak a gelovou technologii na nejvyšší technologické úrovni…exkluzivně od Sally Hansen.

Sally Hansen

Milujete intenzivní odstíny a dokonalý lesk gelové manikúry, ale používání LED lampy, časově náročnější odstraňování či vyšší pořizovací cena je pro vás překážkou? Sally Hansen, vůdčí inovátorv nehtové péči a lacích na nehty, začíná psát novou historii v oblasti dlouhotrvajících laků a mění směr vývoje v této kategorii.  Nové laky Sally Hansen Miracle Gel jsou částečně klasickými igelovými laky, které dohromady vytvářejí unikátní systém, jenž vašim nehtům zajistí až 14 dní trvající zářivé barvy a to jen ve 2 snadných krocích. Jednoduše naneste 2 vrstvy barevného gelového laku Miracle Gel Color Coat a nakonec vrstvu vrchního laku Miracle Gel Top Coat. To je manikúra, která nadchne každou ženu.

TECHNOLOGIE: 

Sally HansenSystém Miracle Gel obsahuje patentovanou technologii, která umožňuje vyšší úroveň aktivních prvků s kontinuálním účinkem v každé aplikované vrstvě pro dlouhotrvající a lesklou manikúru. Oba, barevný i vrchní gel, obsahují oligomery a vrchní gel navíc foto iniciátor. Foto iniciátor propojuje oligomery vrchního gelového laku a oligomery barevného gelu. To umožňuje vytvrzení hmoty bez nutnosti použití LED/UV lampy. A díky výše zmíněné technologii dochází k této reakci neustále ,takže nanesená vrstva se neustále vytvrzuje a je odolnější. Pro  tuto reakci není potřeba LED/UV lampa, stačí jen normální světlo. A když vás barva na vašich nehtech omrzí, stačí použít standardní odlakovač (jak bez acetonu, tak s acetonem) a postupovat jako u standardního laku, dlouhé působení odlakovače není potřeba.

BARVY:

23 úžasných odstínů vám dá prostor ukázat vlastní styl. Žádné následování módních trendů, módní trendy jsou určovány samotnými laky.Den nebo noc, léto nebo zima – pohrajte si s nejžhavějšími designy, které překročí existující hranice, zachyťte nadčasovou krásu, experimentujte s hravostí a nadšením. Nebojte se udělat první krok, nechte se okouzlit barevnou paletou Miracle Gel, ze které si vybere každá žena.

BAREVNÉ KOLEKCE:

Love Pink: Šik ženské růžové odstíny jsou vyjádřením nadčasovosti a hravosti.

Runway Shock: Na první pohled poutavý výbuch intenzivních a odvážných barev.

Mad Mod:Retro kontrastní odstíny inspirované grafikou “sedmdesátek” dodávají ultra sebevědomý look.

Fired Up Metallics: Žhavé metalické odstíny vytvářející intenzivní třpyt díky směsi pigmetů různých odstínů odrážejících světlo.

POUŽITÍ:

Protřepejte lahvičky s gely a aplikujte 2 tenké vrstvy barevného gelu Miracle Gel. Aktivujte vytvrzování nanesením vrchního gelu Miracle Gel Top Coat. Žádný podkladový lak není potřeba. 

CENA:

Samostatný barevný gelový lak a gelový vrchní lak 289 CZK / € 7,99
Výhodné duo-balení (10 variant na výběr): 399 CZK / € 13,99

Reklama