Začínáme s příspěvky, milé dámy. První je tentokrát od Hanuly, která každý den venčí firemního pejska. A co na něj funguje? To už si přečtěte samy.

Chválení je podle mě dobrá věc, milá Hanulo. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju hezký den, i když u nás prší...


Jsem zastáncem nedávat zvířátkům „člověčí jídlo“ za odměnu a ještě od stolu.

Kdykoliv někam přijdu na návštěvu, kde mají pejska - stačí jen zasednout ke stolu a něčím zašustit a hned slyším cupky dupky a pesan je u stolu a upírá na mě ty svoje prosebné oči.

Marně mu vysvětluju - tohle jídlo není pro pejska, bylo by ti špatně a pak jen němě zírám na páníčka, ale vždyť je to jen kousek, to mu nemůže uškodit - tu je to kousek čokolády nebo knedlo vepřo zelo. Teda ten knedlík moc velký úspěch nemá. Ale když se namočí pořádně do šťávičky, tak je pejsek ošálen...

Já na to šla jinak - chválím chválím....

Jak už jsem psala, máme v práci firemního „šakala“.

Je to milá vořeška z útulku a někdy je dost divoká. Mám v pracovní náplni jednou za den ji vyvenčit - proč ne? Já také ráda vstanu od počítače a protáhnu tu svoji kostru.

Nicméně jsem ji pořád vodila na vodítku, i když tu máme krásný lesopark. Šakalka je dost divoká a i svému páníčkovi občas zdrhne a toulá se mezi domky a vymetá kočkám mističky....

Tak jsem si s ní popovídala mezi čtyřma očima - hele, já tě pustím, ale jestli migneš budeš pořád uvázaná na vodítku a nebude žádné běhání.

Koukala na mě, že všemu rozumí a já jí teda pustila. A poslechla...

Naučila jsem se kvůli ní hvízdat a na hvizdnutí vždy přiběhne a šťouchne do mě - nemusíš hvízdat, já jsem přece tady.

Takže moje odměna je - ty jsi hodná holka a ona si povyskočí a jde zase lovit něco v křoví...

Jen přes silnici jí dávám na vodítko - to mám přece jenom strach.

Hanula

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama