Sailor Jerry, kořeněný rum, tetování a nekonvenční motivy byly před necelými sto lety základem současné módní značky Ed Hardy. Před více než rokem se společnost Herlitz rozhodla učinit netradiční krok – propojit módní průmysl s papírenským odvětvím. Designy Ed Hardy využila jako potisk na některých ze svých výrobků. Vznikla tak stylová kolekce bloků, pořadačů a desek s názvem Ed Hardy, která je nyní představena také na českém trhu. 

 

„Příběh značky Ed Hardy začal již v roce 1911,“ říká Ing. Ján Jackanič, marketing manažer značky Herlitz. A pokračuje: „Sailor Jerry, jedna z nejvýraznějších postav v umění tetování vůbec, tehdy odstartoval éru používání charakteristických tetovacích motivů. Na konci života veškeré své umění a designy odkázal žákovi Edu Hardyovi, přezdívanému také kmotr tetovacího umění. Příběh značky vyvrcholil jejím spojením se světem módy a využitím těchto designů v návrhářství. Tehdy začala spolupráce mezi Edem Hardym a Christianem Audigierem, jedním z největších módních návrhářů dneška.“

 

Značka Ed Hardy je po celém světě symbolem stylu a designu. To dokazuje i papírenská série Ed Hardy, která je vskutku do detailů propracovanou papírenskou řadou povrch knih a bloků je zčásti glitrovaný, pořadače i desky mají zase originální vnitřní potisk. Ed Hardy uspokojí i náročné zákazníky, kteří ocení, že také poznámkový blok a desky odložené na jednacím stole jdou ruku v ruce s jejich osobitým stylem!  

 

Výrobky ze série Ed Hardy jsou k dostání v běžné papírenské síti nebo ve značkových prodejnách Herlitz v OD Kotva v Praze a ve Zlíně. Více informací naleznete na www.herlitz.cz. 

 

Doporučené maloobchodní ceny řady výrobků Herlitz Ed Hardy:

§       Spirálový blok A5/100 listů s matným povrchem, částečně lakovaný 69,00 Kč

§       Spirálový blok A4/70 listů s matným a glitrovaným povrchem, částečně lakovaný 69,00 Kč

§       Desky A4 s gumou a vnitřním potiskem, matný povrch, částečně lakovaný 59,00 Kč

§       Pákový pořadač A4 s vnitřním potiskem, matný povrch, částečně lakovaný 99,00 Kč