Díky třem novým produktům SABON můžete svým rtům dopřát péči, kterou si zaslouží. Kombinují hydratační a vyživující složky typické pro značku s granátovým jablkem bohatým na vitamíny. Toto ovoce je již od starověku symbolem mládí a hojnosti a je ceněno pro své zklidňující, hydratační a rozjasňující vlastnosti.

Rituál péče o rty SABON: Naneste peeling Lip Polisher a jemnými krouživými pohyby masírujte rty přibližně jednu minutu a setřete jej vatovým tampónem. Během pouhé minuty tak získáte hedvábně jemné rty. Poté, podle toho, jakému vzhledu nebo ochraně rtů dáte přednost, naneste na rty vyživující olej Lip Beauty Oil, který jim dodá okamžitý lesk a třpyt a zároveň ochranu, nebo balzám na rty Lip Balm, který rty regeneruje a jehož sytá textura je ideální jako noční maska nebo pro zimní dny, kdy na rtech vytvoří přirozenou ochranu.

Veganská řada péče o rty SABON nabízí komplexní luxusní mini-spa pro rty, poskytující ochranu, péči a zářivý lesk během všech čtyř ročních období a určitě se stane nepostradatelným pomocníkem vašich rtů.

blobid0.png

Peeling na rty / Lip Polisher
sa2.jpgJedinečný vyhlazující účinek je založen na veganském složení – obsahuje výtažek ze semínek granátového jablka a drcená třešňová jádra, odstraní suchou, šupinatou pokožku a rty hydratuje a zklidní. Místo zatrhávání křehké pokožky jemně vyhladí odumřelé kožní buňky a okamžitě vykouzlí jemnější a plnější rty. Aplikujte 1-2krát týdně na čisté, suché rty, jemnými krouživými pohyby proveďte peeling a poté setřete vatovým tamponem.
5 g | 490 Kč

Balzám na rty / Lip Balm
sa3.jpgTento krémový balzám s obsahem výživného bambuckého másla a oleje ze semínek granátového jablka zajistí celodenní hydrataci. Veganské složení plné esenciálních mastných kyselin a vitamínů nabízí okamžité i dlouhodobé vyživující účinky, pomáhá uzavřít vlhkost v pokožce, a tak zvyšuje její hebkost. Naneste malé množství rovnoměrně na rty směrem od středu ke koutkům, ideálně před spaním pro posílení přirozených nočních regeneračních procesů.
5,6 g | 490 Kč

Vyživující olej na rty / Lip Beauty Oil
sa4.jpgNejnovější inovace v péči o rty rozjasní přirozenou krásu rtů. Zklidňující a hydratační veganské sérum s olejem ze semen granátového jablka dodá rtům nádherný průhledný lesk bez typické lepkavé textury. Stačí jediná kapka –přiložte aplikátor ke spodnímu rtu, rozetřete ke koutkům, přitiskněte rty k sobě a oslnivý efekt rozzáří vaše rty. Olej na rty je k dostání v křišťálovém bezbarvém odstínu „Natural“, ale také ve třech jemně tónovaných variantách: „Rose Petals“ pro nádhernou průzračnou růžovou, „Red Pomegranate“ pro jemnou a rafinovanou červenou a „Orange Mandarin“ pro zářivý nektarinkový odstín.
10 ml | 540 Kč

Více inspirace najdete na:

sa5.jpg

  • www.sabon.cz                                                        
  • facebook.com/SABON.CZ                                          
  • @sabon_cz
                    62aae116ac8abobrazek.png                                                                             
Reklama