„Mám ráda všechny čokolády, mléčnou, ale občas hořkou, když mám pocit, že bych neměla jíst moc čokolády,“ směje se Sabina. „Čokoláda je můj letitý hřích, dříve jsem byla schopná sníst celou tabulku čokolády na posezení, teď vlastně také,“ říká herečka. „Ale třeba i v takovou nevhodnou hodinu, je mi to jedno kdy, je to pro mne takový motivační prvek, energetický zdroj radosti,“ prozradila. „Měli jsme doma čokoládové fontánky, tak jsme roztavovali čokoládu, ale celá ta akce trvala hrozně dlouho a pak jsem asi tři dny uklízela byt a všude jsem nacházela rozteklou čokoládu. Tak jsme fontánku uklidili do skříně a někde tam je."

Sama si na domácí čokoládu netroufá, ale má pro ni dobrý zdroj. „Máme kamarádku, která vyrábí domácí čokoládu, domácí pralinky, takže je dostáváme k narozeninám.“ Pokud chcete udělat Sabině radost, tak určitě dobrou čokoládou. „Nejprve mě to potěší, pak naštve a když ji sním, tak mi znovu udělá radost,“ říká s úsměvem Sabina. „Ráda ji kupuji i dětem, když jdeme třeba na návštěvu. Zkoušela jsem i alternativu v podobě ovoce, ale prostě dětem právě čokoláda udělá vždycky tu největší radost, tak nic nezkouším a jdu najisto,“ prozradila Sabina Laurinová, která se v nově otevřené prodejně plné čokolády cítila jako v sedmém nebi. Potkala se zde také se svými hereckými kolegy z Modrého kódu, herečkou Bárou Fišerovou a Jindřichem Nováčkem.

Na kus řeči se také zastavila za svou kamarádkou Lucií Zedníčkovou a její dcerou Amelií Pokornou, které byly na akci pozvány. Vánoční přípravy a stres si obě herečky nepřipouští, pro ně jsou Vánoce hlavně o pohodě a času s nejbližší rodinou. Nákupní horečka je zatím nepostihla. A jak to má s čokoládou Lucie Zedníčková? „Já jedině hořkou, třeba s chilli, s mořskou solí nebo bez příchutí, čím více kakaa, tím lépe. Jinak čokoládou ráda dělám radost svým blízkým a přátelům,“ říká Lucie.

Moderátorka Iveta Vítová dorazila na akci společně s dcerou Anetkou. Prozradila nám, proč se na ní zlobí její kolega. „Příležitosti na čokoládu mám každý den. Mám na ní chuť ke kávě. Třeba Petr Suchoň je na mě naštvaný, protože já pokaždé přijdu a vždycky mám u sebe čokoládu a dám jí tak jako doprostřed, aby si také mohl dát. A on se na mě zlobí, že přibírá. Ale já si myslím, že je to už takový náš rituál a nemůžu mu udělat, že bych ji nepřinesla. Myslím, že by mu to bylo líto,“ vypráví Iveta Lutovská. Jak je možné, že taková kráska jí každý den čokoládu a nepřibírá? „No, mám to tak, že si nemusím dát třeba oběd a raději si dám tu čokoládu, když se jí střídmě, tak se člověk nemusí bát jíst asi všechno,“ směje se.

Foto: Lindt

Reklama