Herečka, zpěvačka a populární moderátorka Sabina Laurinová se stala kmotrou nového CD - Semifinále Top 10.

Toto slibné album nazpívali soutěžící z druhé řady soutěže „Česko hledá Superstar“, kteří se nedostali do finálového klání, ale prokázali značný pěvecký talent.

 

 

 

Soutěž „Česko hledá Supestar“ se stala úspěšnou hudební soutěží, kterou odvysílala televize Nova. Velké množství zájemců muselo projít sítem konkurzů a určená porota z nich vybrala 50 postupujících, kteří byli v semifinálových kolech po deseti představováni divákům. Deset z nich se dostalo do finálových kol a diváci pomocí SMS rozhodli, kdo se stane vítězem.

 

Hudební vydavatelství Popron Music a společnost Česká Produkce se rozhodli, že představí deset nejlepších zpěváků ze semifinálových kol. Umožnili jim nahrát společné album - Semifinále Top 10, které bylo pokřtěno 10. října v baru – Solidní nejistota v Praze.

Sabina Laurinová, která se stala kmotrou nového CD, si popovídala se samotnými interprety, ale v baru se dlouho nezdržela.

 

Vydání nového CD je spojeno s velkou soutěží. Jeden z deseti interpretů získá příležitost natočit samostatné album.

 

Kdo se stane výhercem a splní se mu sen, záleží pouze na vás!

Přes internet nebo pomocí SMS můžete od 26. září hlasovat pro svého favorita.  Na adresách www.popronshow.cz a www.live.cz se seznámíte s profily semifinalistů a jejich zvukovými ukázkami. Hlasovat můžete až do 31.12.2005

 

Reklama