vzpomíná hlavně na druhý ročník střední školy naše čtenářka s nickem monkee. Jak se pomstít rýpavému a uštěpačnému kantorovi, který podceňuje děvčata? To se dočtete v jejím příspěvku

S výstřihy jsme si jako děvčata zahrávaly. A ještě více s očima „přihlížejících“. Nejkouzelnější vzpomínka je na druhý ročník na střední škole.

Měli jsme celkem rýpavého a uštěpačného kantora, který se docela rád navážel do děvčat. Byl to strojař a měl pocit, že žádná dívka nemůže mít technické sklony (což samozřejmě několik výjimek celkem lehce mohlo popřít). Ale protože těch slabších bylo ve třídě dost, rozhodly jsme se mu jednou pomstít.

Všechny holky si splašily trička a halenky s co největším výstřihem. Franta, jak jsme mu familiérně říkaly, naklusal do hodiny v rozverné náladě. Když po nějaké chvíli zaregistroval změnu v šatníku, znervózněl a poté už vyvolával jen chlapce. Z hodiny vypadl jako cukrář.

Byly jsme na vrcholu blaženosti, ale víckrát už jsme mu ten pohled nedopřály. Nebylo třeba, v jeho chování začala být čitelná jistá uctivost :-))

monkee

To je moc pěkná příhoda. Dobře mu tak. Ale asi jste měly štěstí, jiný kantor by vám to dal příště pěkně „sežrat“

Také si ještě některá z vás vzpomene na nějakou příhodu? Napište nám ji na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama