Rychlokurz pro skvělé prázdniny s mobilem
V průběhu tohoto týdne najdete v rychlokurzu Vodafonu všechny důležité informace o mobilním telefonu a mobilních službách pro léto, dovolenou a cestování.


Lekce 2.
10 tipů, jak si se službou Vodafone live! můžete ulehčit nebo zpříjemnit dovolenou či cestování

Na portálu Vodafone live! najdete užitečné informace pro cestování: jaké bude počasí, jízdní řády vlaků, autobusů i odlety a přílety letadel, kurzovní lístek, světový čas, slovníky a spoustu zábavy na dlouhé cesty (hry, vtipy, horoskopy, testy, atd.). Pojďte se podívat, co všechno a hlavně kde můžete najít.

1. tip: Kam na dovolenou? 
Chcete se nechat inspirovat, kam letos na dovolenou? Vstupte jedním kliknutím do světa Vodafone live! a v části “Zprávy a počasí / Další zprávy/ Cestování” najdete tipy a novinky o cestování v ČR a v zahraničí.

2. tip: Jaké bude počasí?
Na portálu Vodafone live! v sekci „Zprávy a počasí“ můžete snadno a rychle zjistit, jestli se vám vyplatí jít na výlet k jezeru, na houby, nebo si udělat romantický den pod peřinou.
(Počasí v ČR, v českých městech, v letovištích, v metropolích).

3. tip: Jak se tam vůbec dostaneme?
Nahlédněte na portál Vodafone live! do sekce “Informace a služby”, kde najdete všechny „Jízdní řády“ autobusů a vlaků, včetně městské hromadné dopravy. 

4. tip:  Jakou cestou půjdeme?
Najděte si na portálu Vodafone live! informace o stavu dálnic a dopravní situaci, ať někde na cestě k vytoužené dovolené neuvíznete. Naleznete je v sekci “Informace a služby/Dopravní informace“.

5. tip:  Za kolik měníme eura?
Zjistěte si na portálu Vodafone live! aktuální kurzy měn (Kurzovní lístek v sekci „Informace a služby“) a hned si peníze přepočítejte v Konvertoru měn (v sekci „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“).

6. tip:  Ta cesta je ale dlouhá! 
Zdá se vám už vaše cesta příliš dlouhá a nudíte se? Zabavte se s Vodafone live! V sekci „Zábava“ si můžete přečíst vtipy, horoskopy, udělat si test nebo si v sekci „Hry a aplikace“ zahrát jednu z široké nabídky mobilních her.                            

7. tip:  Kolik je tady vlastně hodin?
Cestujete přes různá časová pásma a už jste zmatení, jaký je vlastně čas? Zkontrolujte si časový rozdíl v aplikaci „Světový čas“ v rámci sekce „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“.

8. tip:  Jak se to řekne?
Na portálu Vodafone live! najdete v sekci „Informace a služby/ Užitečné pomůcky“ různé „Slovníky“, které Vám pomohou se bez problémů dorozumět v cizí zemi.

9. tip:  Kdo vyhrál ten zápas?
Nemusíte se bát, že na cestách ztratíte přehled o sportovním dění. V sekci „Sport“ najdete všechny důležité výsledky oblíbených sportů. Fotbalu, hokeje a dokonce i motosportu.

10. tip:  Kdy přiletíme z dovolené?
Na portálu Vodafone live! v sekci “Informace a služby” najdete všechny aktuální přílety a odlety letadel.

Zítra se dozvíte, jak správně na roaming a pozítří, jak pečovat o svého mobilního miláčka v létě. Vše, co vás o Vodafone live! zajímá, najdete na live.vodafone.cz.

SOUTĚŽ: Kromě toho můžete celý týden soutěžit v našem kvízu (klikněte) o dva véčkové Vodafone live! telefony Nokia 6101, prostřednictvím kterých můžete službu Vodafone live! velmi snadno využívat.

Reklama