Čtenář Hopsmops se k milostnému veršování moc nedostal. Proč? Holky na něj letěly i bez básniček. Pak se ale po uši zamiloval...

Krátkou vzpomínku na své veršování zaslal k dnešnímu tématu také čtenář Hopsmops.


Jelikož jsem byl vždycky spíše introvert, básničky nebo spíše verše jsem psával v pubertě a hlavně když jsem byl odmítnut dívkou, a když jsem jednou napsal jedné spolužačce báseň-amatérskou, seběhl se k ní hlouček dalších divoženek a četly si to všechny. Pak se hihňaly, ale naštětsí se moc nesmály, asi se jim to líbilo. Dotyčnou jsem ale neokouzlil, teď bohudík. Na srazu když jsme se všichni potkali, jsem rád, že nezabrala. Po maturitě jsem se jaksi vylízal a holky mi nadbíhaly samy, tak jsem nic vymýšlet nepotřeboval. Pak jsme potkal ženu, bezhlavě se zamiloval a z vojny jsem jí sem tam něco poslal... budu vzpomínat. 

 Danulenko, květinko, 
ty jsi moje štěstí, až se vrátím domů,
budem spolu šťastní. 

.....nebo tak nějak to bylo, myslím že i něco navíc, ale to už si nepamatuju.
 Moc se mi líbil verš, nebo spíše věta v Básnících od Mirečka... ,,S Vendulkó na věky, zalezem do deky“.

Hopsmops

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2.5.2013: Básně plné touhy a vzrušení

  • Dostala jste někdy milostnou či erotickou básničku?
  • Nebo jste třeba sama nějakou takovou napsala?
  • A máte ji schovanou?
  • Pamatujete si ji?

Máme tu měsíc lásky. Posílejte proto ke čtvrtečnímu tématu milostné a erotické básničky, které jste dostaly nebo samy napsaly. Můžete je zakomponovat do krátkého příběhu, který se k nim váže. Jedna z přispěvatelek od nás za básničku obdrží dvě srdcové čokolády Milka – pro sebe a pro svého partnera. Příspěvky posílejte nejpozději do 2.5.2013, 15.00 hodin na známou e-mailovou adresu Redakce@zena-in.cz. Jestli se z jakéhokoli důvodu stydíte (třeba je básnička příliš intimní), napište zkraje příspěvku, že chcete, aby byl zveřejněn anonymně.

A pokud jste žádnou milostnou básničku nedostala a zatím ani nenapsala, vyzkoušejte to! Třeba jí svého partnera potěšíte.

milkamilka

Reklama