„Mami, a co když se ohneš, to ti budou lidi koukat do zadku? To já nechci vůbec vidět!“ téměř se rozplakal tehdy desetiletý syn naší redakční kolegyně Kláry.

S tím holým zadkem na pláž nepůjdeš

Asi před osmi lety jsme byli celá rodina u moře. Byla jsem celkem štíhlá, nosila jsem ráda tanga. Vzala jsem si s sebou i plavkové černé tanga. Plavkový spodek jsem ale nosila normální. Když jsem něco hledala ve skříni, narazila jsem na ty tanga plavky. Tak mě napadlo, že si je odpoledne vezmu na pláž. To nemohl vydýchat můj tehdy desetiletý syn. Nejprve dělal, že mu není dobře a že na pláž nejde. Pak bylo jasné, že simuluje, tak šel s pravdou ven. Začal brečet, že takhle přece nemůžu chtít, aby šel se mnou na pláž. S tím holým zadkem, ze kterého mi kouká jenom šňůra. Mami, a co když se ohneš, to ti budou lidi koukat do zadku! To já nechci vůbec vidět!

Byl chudák z toho úplně vyřízený, bylo to úsměvné. Takže jsem tanga plavky sundala a vzala jsem si normální spodek. Od té doby mě hlídal, jestli jsem si zase nevzala tu šňůru do zadku, jak pak tangám říkal…

I když to teď píšu, tak se tomu usmívám…

________

Klárko, díky za příspěvek. Dnes už je syn dospělý, zajímalo by mě, jestli mu to vadí i u nějaké té slečny, tak jako mu to kdysi vadilo u maminky. :))

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

Reklama