te1.jpg

Yummy Gourmet (HB55W430), tyčový mixér s vařičem, ideální na přípravu dětských příkrmů, který se vyvíjí spolu s vašimi nejmenšími. Od prvního dětského sousta, objevování nových chutí a konzistencí až po první dospělý pokrm. Design 4v1 umožňuje vařit – a to v páře; ohřívat a rozmrazovat, mixovat, ale také míchat a sekat širokou nabídku receptů od dětského jídla po lahodné pokrmy pro celou rodinu. Přístroj disponuje 2 automatickými programy a díky dotykovému displeji je manipulace s ním hračka. Užijte si přípravu chutné domácí stravy. Yummy Gourmet nabízí totiž nekonečné možnosti. Není problém vyrobit domácí pyré, polévky či přesnídávky. Ale přístroj hravě vykouzlí i lahodný hummus nebo chutné gazpacho, čímž zcela jistě potěšíte nejednoho dospěláka. Díky odnímatelným dílům je jeho čištění hračka. Jednotlivé části přístroje můžete ke všemu vložit bez problémů do myčky, a tak svůj ušetřený čas příjemně strávíte s rodinou.

BPA v přístroji Yummy Gourmet nepřicházi do kontaktu s potravinami, a tak je zajištěna maximální bezpečnost. A kdyby se vám s přístrojem nedej bože něco stalo, nemusíte si zoufat. Značka Tefal se zavázala k opravitelnosti svých produktů, a tak se můžete spolehnout, že případné náhradní díly zajistí 100% funkčnost vašeho Yummy Gourmetu i při přípravě párty k 15. narozeninám vašeho „miminka“.

633aad9953bd6obrazek.png
Doporučená cena 5 999 korun.

www.tefal.cz
www.homenadcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se od roku 2015 v rámci svého projektu zavazuje ke garanci opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti. Do roku 2050 si Groupe SEB dala za cíl dosáhnout uhlíkové neutrality. Své výrobky Groupe SEB balí a přepravuje v recyklovaném kartonu potištěném rostlinnými inkousty.

633aad5bb25a9obrazek.png

Reklama