S mým nynějším přítelem pocházíme z jednoho regionu, ale našli jsme se v jednom přímořském letovisku. Všimla jsem si ho hned první den, vysoký, tmavovlasý, nápadně hezký. A docela sám.

 

Večer jsme se potkali na místní diskotéce. Pozval mě na drink a na tanec a nad ránem mě doprovodil do kempu.

 

Za pár dní strávených na pláži v jeho společnosti jsem pocítila, že jsem silně zaláskovaná. Moc jsem stála o to, být s ním co nejčastěji. Ale jeho návrh, abychom šli příští den na nuda pláž, mi zrovna moc nevoněl. Ne že bych tam nikdy nechodila – ale tohle byla přece jen trochu jiná situace. Plavečky jsem sice měla miniaturní, ale odložit je v jeho přítomnosti…?

Kámošky do mě hučely, co na tom je, ať jdu, že se nemám za co stydět, a tak. No, šla jsem. Přišli jsme, odložili jsme, lehli jsme. Po chvíli se zeptal: „Půjdeme do vody?“ Souhlasila jsem. „Ale nejdřív bych tě chtěl s někým seznámit.“ Jo, tak to bude super, bude mě očumovat celá partička jeho kámošů, ne? Vzal mě za ruku a vedl mě… až mě přivedl k místu, kde ležela mladá holka a starší manželský pár. „Mami, tati, ségra, chtěl bych vám představit svou kamarádku…“ No, byl to trapas jak Brno, když jsem tam stála nahatá a zdravila se ahoj s jeho ségrou, podávala ruku jeho sedící nahé matce a největší gól byl, když jeho otec vychovaně vstal z karimatky a srdečně mi klepal pravicí.

Dnes, když dáváme okolnosti seznámení s rodiči někde k dobru, přítel nezapomene podotknout: „Alespoň jsi hned od začátku věděla, do čeho jdeš!“

 

AnOnA

 


Tak tomu říkám seznámení :-)

Popravdě řečeno, neumím si to vůbec představit. Představovat se svému tchánovi úplně nahá... Nevím, zda bych se nezačala propadávat... :))

 

Díky za příspěvek, přeji hezké odpoledne

Reklama