tablet

Sdílet fotografie, posílat zprávy přes sociální sítě, kdykoli psát emaily, prohlížet internet a zároveň mít pohodlný přístup k dokumentům nejen doma je možné díky tabletu.

S plně dotykovým tabletem Vodafone Smart Tab 10 s novou verzí operačního systému Android, podporou 3G sítí a možností připojení se už nemusíte mimo domov vzdávat využívání internetu nebo komunikace s přáteli. Když se k tomu přidá datový tarif Připojení na stálo od Vodafone, můžete mít kancelář i zábavu na jednom místě i na cestách.

tablet

Tablet má pět obrazovek, na které lze připnout zkratky aplikací nebo oblíbené webové stránky. Každého, kdo si chce vytvořit vzpomínkový snímek z her s dětmi nebo z výletu a sdílet ho s přáteli, určitě potěší 5 Mpx fotoaparát, který podporuje i nahrávání videí. Díky kvalitnímu displeji můžete tablet využívat i v letních odpoledních hodinách s rodinou na výletě nebo v rozpálených ulicích města. Díky interní paměti 16 GB a možnosti vložit microSD paměťovou kartu o velikosti až 32 GB má můžete mít všechny důležité dokumenty s sebou. Kvalitní zvuk a obraz Vám také umožní sledovat oblíbená videa nebo poslouchat hudbu.

tablet

Tablet si s sebou můžete vzít i na dovolenou k moři a ani tam se nemusíte vzdávat využívání internetu díky výhodným roamingovým datovým tarifům. U všech tarifů si lze nastavit datový limit, abyste měli své výdaje pod kontrolou i v zahraničí.

Více na www.vodafone.cz

Reklama