fNákupní galerie Palác Flóra se během července a srpna rozrůstá o tři nové obchody. Prvním z nich je Helimodel, prodejce RC modelů. Nabízí modely helikoptér, lodí, letadel, tanků, aut, ale i náhradních dílů. Stánek tohoto prodejce je umístěn v přízemí nákupní galerie. Druhým obchodem je studio Smille Teeth Whitening Spa, zabývající se profesionálním bělením zubů. Bude se taktéž nacházet v přízemí Paláce Flóra. Poslední z nových obchodů je Nautica, americká značka, které vyrábí oděvy pro jachting a volný čas. Prodejnu této známé značky mohou zákazníci navštívit ve 2. patře.

„Naším cílem je obměna a rozšíření sortimentu značek a přínos něčeho nového pro naše zákazníky,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Nové obchody přinesou opět odlišný sortiment pro naše zákazníky. Zatím v naší galerii nebyly takto úzce profilované obchody, a proto jsme rádi, že se podařilo získat tyto nové prodejce právě do naší galerie. Doufáme, že naši stávající zákazníci budou spokojeni a že se najdou i zákazníci noví,“ dodává Zuzana Trédlová.

Síť prodejních míst HELIMODEL provozuje společnost JOES, s.r.o. V Paláci Flóra bude otevřena již 9. pobočka této značky v České republice. HELIMODEL je zaměřen na prodej dálkově řízených modelů vrtulníků, letadel, aut, tanků a lodí s elektrickým pohonem a dálkově řízených modelů aut se spalovacím motorem. Společnost rovněž provozuje servis prodávaných modelů a prodejnu náhradních dílů a doplňků.

fV obchodech Smille Teeth Whitening Spa si mohou lidé každého věku nechat vybělit zuby, nabízí bezplatnou konzultaci a zároveň čištění a přípravu na bělení zcela zdarma. Možná bude také aplikace zářivého kamínku na zuby. Jedná se o revoluční metodu laserového bělení zubů studeným modrým světlem, která představuje nejnovější technologii v dnešní estetické stomatologii. Již staří Římané dbali na bělost svých zubů. Zuby se dříve snažili brousit například popelem. V dnešní době se používá najemno rozemletý perlit nebo vápenec, který se přidává do bělicích zubních past. Tato metoda ovšem zuby nebělí, protože neodbarvuje pigmenty v zubu usazené, ale pouze mechanicky obrušuje zubní usazeniny na povrchu zubu. Metoda laserového bělení naopak pomáhá udržet zářivý úsměv po dlouhou dobu. Už za 30 minut odejdete se zářivým úsměvem a výsledný efekt zářivě bílých zubů přetrvává až několik let.

fNAUTICA je inspirovaná aktivním, dobrodružným životem: od volných víkendů na palubě jachty přes golf s přáteli a časem stráveným s rodinou, od ležérních schůzek po důležité prezentace v práci. V kolekci NAUTICA si najde každý něco. Nautica má v České republice prozatím 3 obchody.

 

                            Přijďte tedy do Paláce Flóra, který má pro Vás stále něco nové!