Se slovíčkem neomezený nebo neomezeně se v nabídkách mobilních operátorů setkáváme poměrně dost často. Bohužel jsme také měli mnohokrát možnost přesvědčit se, že neomezené není tak zcela bez limitu, jak se na první pohled zdálo. Květen však přinesl novinku, u které už nejde o pouhý trik. Na trhu se objevily tzv. „neonové“ tarify a s nimi neomezený rozsah služeb za jednu pevnou měsíční částku. Teď můžete pustit obavy z vysokých provolaných účtů z hlavy, s novými flat rate tarify od O2 totiž budete mít veškeré výdaje za mobilní telefon snadno pod kontrolou.

 

Zapomeňte na vše, co tu bylo

Za našimi hranicemi se s tzv. flat rate tarifem setkáme docela běžně. U nás jsme si o něm však mohli nechat jen zdát. Až doposud. Co to vlastně flat rate znamená? Je to jednoduché. Každý měsíc platíte za mobil fixní poplatek a za něj využíváte výhodu zvoleného tarifu, a to aniž byste platili cokoliv navíc. Nejde tu o žádné jednorázové akční nabídky. O výhodu u každé varianty neonových tarifů ani po uplynutí určitého období nepřijdete. Je stálou součástí tarifu až do doby, kdy jej přestanete využívat. Jde tedy o první a jediný český tarif, se kterým voláte nebo posíláte SMS a MMS v neomezeném množství buď do sítě O2, nebo do kterékoliv české mobilní a pevné sítě.

 

 

Vyberte si velikost přímo na míru

Neon si můžete obléknout celkem v šesti různých velikostech – od nejmenší S, až po obra XXL (speciální variantou je pak O2 Neon SMS). Ty jsou odstupňovány jak podle ceny, tak rozsahem nabízených výhod. S nejmenším O2 Neon S můžete volat o víkendu do vlastní sítě zdarma, O2 Neon M pak nabízí nejen víkendové volání, ale i posílání SMS a MMS do vlastní sítě zcela bezplatně. Pro ty nejzapálenější telefonisty a telefonistky je pak připravena varianta XXL s voláním kdykoliv, kamkoliv a zcela bez omezení. A ještě jedna skvělá zpráva. Kromě tarifních výhod dostanete ke každému z tarifů ještě navíc volné jednotky na volání či posílání SMS a MMS zpráv bez ohledu na čas nebo mobilní síť.

 

 

Čím víc, tím výhodněji

Během všedního dne nevíte, kam dřív skočit. S kamarádkami a rodinou tak máte čas probrat všechny záležitosti hlavně večer a o víkendu. Pokud průměrně strávíte na telefonu 10 minut každý všední večer, hodinu každý víkend a použijete i všechny vaše volné minuty – v případě O2 Neon L 120 minut měsíčně, provoláte celkem 560 minut za měsíc. Měsíčně zaplatíte paušál 650 Kč, minuta volání vás tak přijde v průměru na pouhých 1,16 Kč. S tímto tarifem máte víkendové volání a volání mimo špičku do vlastní sítě zcela zdarma. Pokud tedy telefonujete v daném čase mnohem více, než uvádí náš příklad, bude to pro vás také daleko výhodnější. U neonových tarifů totiž platí, že čím více využíváte svoji výhodu, tím více i ušetříte. Už jste si někdy počítali, kolik minut strávíte každý měsíc s telefonem na uchu? Zkuste to a podívejte se na www.o2neon.cz, jestli přece jen nenajdete výhodnější a jednodušší řešení.

 

Reklama